Скіцько Андрій Васильович

Стоматолог
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні стоматологічних захворювань. Займається художньою реставрацією та протезуванням зубів. Встановлює керамічні та металокерамічні коронки, вініри. Приймає пацієнтів з карієсом, пульпітом, стоматитом, пародонтозом та пародонтитом. Виконує видалення зубного каменю.

Анатолий
Андрій Васильович, дуже хороший стоматолог! Зверталася за його професійною допомогою. Спеціаліст уважно оглянув мене, запропонував безліч варіантів вирішення моєї проблеми. Результатами його роботи залишилася дуже задоволена.
Геннадий
На приймі цей спеціаліст видаляв мені зубний камінь. Процедура пройшла на найвищому рівні, без будь яких неприємних відчуттів. Результат перевершив усі мої очікування. Так що з упевненістю можу радити цього фахівця!

• 2006 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, .

• 2010 р. — Лекційно-практичний курс в ЧОУ ДПО "Американ Дентал Академі" ім. Н.С. Селезньової за програмою підвищення класифікації лікарів-стоматологів "Невідкладна допомога при соматичній патології в практиці лікаря-стоматолога", м. Київ,
  • 2018 р. — Курс навчання на тему: "Маркетинг в практиці лікаря-стоматолога, — Київ",
  • Навчальна програма по темі: Повне знімне протезування при значній атрофії альвеолярних відростків з використанням міні імплантів Slimonebody;
  • 2018 р. — Курс навчання на тему: "Основи практичної гнатології в щоденній практиці лікаря-стоматолога, — Київ,
  • 2016 р. — Базовий курс по імплантації на свинячих головах, — Київ
  • 2020 р. — Учасник курсу "Протетика з рівня імпланта", — Київ,
  • 2020 р. — Certificate hands-on course Mastering in-on-over lay preparation, Kyiv,
  • 2020 р. — Навчання на стимуляційним тренінгу "Препарування під керамічні накладки", — Київ,
  • 2016 р. — Навчальний курс "Повні керамічні реставрації", Яремче,
  • 2014 р. — Навчальний курс Dentline на тему "Імплантація та кісткова пластика", — Київ,
  • 2019 р. — Базовий курс: "Протезування на імплантатах", — Київ,
  • 2018 р. — Відвідують the lecture: "Biologically oriented preparation technique", — Kyiv,
  • 2009 р. — Certificate that Skitsko Andrey has attended Endodontic hands-on..

Лікар - стоматолог надає послуги

• пряма реставрація бічних і фронтальних зубів,
  • лікування кореневих каналів,
  • відновлення функції та естетики зубних рядів керамічними вкладками, вінірами, металокерамічними коронками, цирконієвими коронками, суцільнокерамічними коронками (E-MAX),
  • протезування на імплантатах,
  • заміщення дефектів зубних рядів знімними протезами.