Сторінка 10. Алергологи в Києві

Доктор толковый и умный, подробно рассказывает о проблеме и как от нее избавиться.
07 серпня '16 г.
Влада
Я поражена качеством лечения. Такой опытный врач в нашей стране редкость.
05 жовтня '16 г.
Всю информацию получила, очень хороший специалист и человек.
21 липня '16 г.
Консультацией я осталась очень довольна, лечением тоже - ребеночку стало гораздо лучше
07 вересня '16 г.
Евгений
Очень внимательный, компетентный врач, обращается с пациентом хорошо.
13 серпня '16 г.
Маша
Никогда не придавала аллергии ббольшого значения (небольшие высыпания), но после серьезного приступа появилась необходимость в консультации. Нина Викторовна оказалась очень грамотным специалистом, назначила мне и лечение, и профилактику осложнений.
23 липня '16 г.
Сімейний лікар, інфекціоніст
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01
Педіатр, дитячий інфекціоніст
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01
Алерголог дитячий, педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на алергології дитячій та педіатрії. Займається лікуванням функціональних проблеми травного тракту. Проводить алергодіагностику — нашкірні алергологічні проби, АСІТ (алергенспецифічна терапія, алергенівакцинація), спірометрію. Ольга Сергіївна консультує з питань грудного вигодовування (догодовування, прикорм), раціонального вигодовування дітей першого року життя, підбіру клінічного харчування для дітей із дефіцитами, з питань вакцинації.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Алерголог
Трихолог, дерматокосметолог
Фахівець із лікування та відновлення шкіри, усунення недоліків, лікуванняакне, демодекозу, розацея, випадіння волосся,хлоазма (пігменту), лікування вікових змін, птозуобличчя, набряків. Лікування акне, демодекозу, розацея, куперозу.
Сімейний лікар
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань дихальної, травної та серцево-судинної систем. Приймає пацієнтів з гастритом, пневмонією, бронхітом, хронічний тонзиліт, алергічний риніт, холециститом, гіпертонічною хворобою, ГРВІ, грип.
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський