Федоренко Наталія Анатоліївна

Сімейний лікар, Терапевт
Доктор Федоренко Наталія Анатоліївна займається сімейною терапією, приймає і консультує пацієнтів з питань діагностики та лікування гострих респіраторних захворювань, сезонних спалахів грипу, гострих запальних процесів внутрішніх органів. Призначає лабораторні дослідження, апаратну діагностику, встановлює діагноз. Призначає і контролює прийом лікарських препаратів.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289

Леонид
Простуды по сезону — мои постоянные спутники. Обычно я покупал лекарства по совету фармацевтов в аптеке или обращался в ближайшую поликлинику. Хорошо, что сестра подсказала обратиться к Наталье Анатольевне — теперь чувствую себя человеком не только летом.
Анатолий
Не люблю ходить по врачам, но пришлось. Прихватило сердце и обратился к этому специалисту. Спасибо Вам за лечение.
Світлана
10 травня '16р.
Щиро вдячні всією сім'єю лікарю за допомогу нашому сину. Своєчасно поставила діагноз та призначила лікування.

• 2012 р.- Донецький національний медичний університет ім. М. Горького.

• 2014 р.- Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика спеціалізація з терапії.
  • 2016 р.- Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, за спеціальністю ендокринологія.

• Асоціація дієтологів України.