Корнутяк Юлія Вікторівна

Терапевт
Викликати додому
Доктор Кортуняк Юлія Вікторівна займається сімейною терапією, спеціалізується на лікуванні хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів, травної системи, серця, судин. Проводить консультації з питань здорового способу життя, правильного харчування, фізичних вправ.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289

Виктор
Я дальнобойщик и понятное дело, не слишком заморачивался вопросами правильного питания — даже регулярно питаться не всегда получалось. В результате хронический гастрит и букет сопутствующих заболеваний. Юлия Викторовна помогла мне не только с основной проблемой, но и рассказала, как организовать свою жизнь так. чтобы в дальнейшем проблемы с ЖКТ меня не беспокоили.
Стас
Доктор хороший, вежливая, внимательная, душевная. Спасибо.
Вероника
21 квітня '16р.
Всегда доверяю медцентру Евмакс и знаю, что там работают отличные доктора. Корнутяк Юлия Викторовна – не исключение.

• 2012 р.- Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова, факультет лікувальна справа;
  • 2014 р. – інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.