Сторінка 9. Алергологи в Києві

Доктор толковый и умный, подробно рассказывает о проблеме и как от нее избавиться.
07 серпня '16 г.
Влада
Я поражена качеством лечения. Такой опытный врач в нашей стране редкость.
05 жовтня '16 г.
Всю информацию получила, очень хороший специалист и человек.
21 липня '16 г.
Консультацией я осталась очень довольна, лечением тоже - ребеночку стало гораздо лучше
07 вересня '16 г.
Евгений
Очень внимательный, компетентный врач, обращается с пациентом хорошо.
13 серпня '16 г.
Маша
Никогда не придавала аллергии ббольшого значения (небольшие высыпания), но после серьезного приступа появилась необходимость в консультации. Нина Викторовна оказалась очень грамотным специалистом, назначила мне и лечение, и профилактику осложнений.
23 липня '16 г.
Отоларинголог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-11
Терапевт
Доктор лікує широкий спектр захворювань дихальної, травної, серцево-судинної, сечовидільної систем. Виконує розшифровку результатів лабораторних досліджень. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з бронхітом, пневмонією, гастритом, гіпертонічною хворобою.
Пульмонолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з пульмонологічними захворюваннями. Займається реабілітацією пацієнтів після перенесених операцій на легенях. Виконує спірометрію. Успішно лікує пневмонії вірусної етіології, бронхіальну астму, саркоїдоз, інтерстиціальні захворювання легенів.
Терапевт
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями травної, дихальної та серцево-судинної систем. Лікує артеріальну гіпертензію, атеросклероз, гастродуоденіт, анемію вагітних, панкреатит, ГРВІ, постковидний синдром, холецистит, синдром подразненого кишечника та інші патології.
Київ вул. Михайла Омеляновича-Павленка 19 А м.Арсенальна107м.Печерська167
Сімейний лікар
21 рік досвіду
Ендокринолог, терапевт, спеціаліст з ультразвукової діагностики
Викликати лікаря додому
Лікар проводить пальпацію, аускультацію, спірографію з розшифруванням, електрокардіографію з розшифруванням.
Терапевт
Чому я працюю лікарем? Відчуваю безмежно приємні емоції, коли мої знання і вміння у сфері медицини допомогли людині.
Консультація Тільки онлайн - 350
Педіатр