Колот Валерій Онісімович

Дерматовенеролог
Лікар вищої категорії
Дерматовенеролог вищої категорії займається питаннями лікування захворювань шкіри різного характеру. Спеціалізується на установці діагнозу і терапії таких шкірних проблем, як псоріаз, висип, алергічні реакції. Лікар здійснює обстеження за допомогою дерматоскопія, а також надає послуги видалення шкірних дефектів, зокрема папілом, бородавок за допомогою лазерного, медикаментозного і хірургічного впливу.
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) р.Деснянський

Сергей
Удивительная некомпетентность при таком стаже работы
София
Действительно квалифицированный специалист, провел необходимое обследование, расписал толковые рекомендации. Мне понравился его подход к пациенту. Рекомендую, как хорошего врача!
Оленька
Валерий Анисимович помог избавиться от замучивших меня бородавок, быстро и без боли. А еще он добрый и внимательный, в первый раз мне так легко с доктором.
Руслана
Благодаря лечению удается избежать обострения болезни. Спасибо за высокий уровень!
Артем
Проходжу курс лікування у цього доктора. Усім задоволений
Лилия
Дуже приємна людина та розумний лікар. Якщо буде необхідно, буду приходити тільки до цього нього.
Надія
Дякую за допомогу в лікуванні екземи.
Борис
Удалял у доктора бородавку. Результатом доволен.

Лікар-дерматовенеролог надає послуги

• консультативний прийом;
  • лікування та діагностика шкірних хвороб.

Лікар-дерматовенеролог займається лікуванням хвороб

• вугрі;
  • трихомоніаз;
  • розацеа;
  • алергічний контактний дерматит.