Сторінка 2. Психологи в Харкові

Алёна
Консультация у Людмилы Владимировны расставила все на свои места. Стало понятно, что надо бросить все силы на укрепление иммунитета. Она же подсказала, как лучше это сделать.
04 січня '17 г.
Кропотливая работа Валентины Григорьевны помогает улучшить жизнь моему ребенку и мне. Бесконечно благодарна ей за помощь, мудрые советы. Спасибо, что вы у нас есть!
03 січня '17 г.
Ольга Петровна
Не знаю, как и благодарить Марину Вячеславовну. Дочка стала лучше учиться, завела друзей, и дома исчезли ссоры.
31 серпня '16 г.
Катерина
У нас в стране, сами знаете, не принято по психологам ходить. Да я и сама сомневалась сначала. Но это на самом деле необходимая помощь! Без специализированной поддержки и не знаю, как бы мы справились. Спасибо огромное!
12 червеня '16 г.
Александра
Елена Анатольевна, благодаря Вам мы с мужем передумали разводиться! Спасибо!
07 червеня '16 г.
Евгения
Поход к доктору спас наш брак!
25 вересня '16 г.
Психотерапевт, Психолог, Гіпнолог
Психолог, спеціалізується на психо- і гіпнотерапії, а також нейролінгвістичному програмуванні. Консультує, надає послуги індивідуальних сеансів психотерапевта. Допомагає позбутися від фобій і депресії, позбутися нав'язливих думок і станів, підвищити самооцінку. В роботі ставить за мету швидко вирішити проблему пацієнта, без прив'язки до регулярних походів до психолога.
Психолог
Займається вирішенням психологічних проблем, надає допомогу ветеранам та їхнім родинам. Проводить сеанси психотерапії, арт-терапії, коучинг. Веде прийом дітей з 16 років.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Практичний психолог
Спеціаліст в галузі практичної психології. Займається супроводом розвитку дитини в умовах навчального закладу. Проводить консультування і психологічну корекцію пацієнтів дитячого віку. У роботі з дітьми, у яких діагностовано порушення психіки, використовує нестандартні методи, арт-терапію і казкотерапія.
Психолог, Психотерапевт
Практикуючий психолог, психотерапевт клієнт-центрована підходу, гештальт-терапевт
Харків с. Клугино-Башкировка, вул. Лесна, 80
Психолог
Психотерапевт єдиного реєстру психотерапевтів Європи (ЄАП), офіційний викладач і супервізор практики Міжнародного класу (ППЛ).
Харків с. Клугино-Башкировка, вул. Лесна, 80
Психолог, Телесно-орієнтований терапевт
Психолог, тілесно-орієнтована психотерапевт, фахівець по роботі з кризовими станами і шокової травмою. Надає допомогу при стресі, панічних атаках, складнощі у взаєминах, в кризові періоди життя. Також працює з наслідками шокових травм (насильство, жорстокість, операції, хвороби, ДТП, втрата близьких і т.д)
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Корекційний педагог
Доктор надає послуги корекційного педагога. Працює з дітьми, у яких є психічні та фізичні відхилення. Займається складанням індивідуальної програми розвитку з урахуванням вікових, індивідуальних і психологічних особливостей дитини.
Психолог, Психотерапевт
Психолог вищої кваліфікаційної категорії за індивідуальним і сімейного консультування і терапії, спеціалізується в області дитячої психології, психотерапії і психоаналітики. Гештальт-консультант першого ступеня, гештальт-терапевт другого ступеня. Випускниця ХДУ ім. Каразіна та УІУВ, закінчила курси підвищення кваліфікації. Надає консультаційні послуги, проводить сеанси дитячої психотерапії.
Психотерапевт, медичний психолог, психіатр, нарколог
Викликати лікаря додому
Лікар психіатр, психотерапевт, нарколог із вищою категорією, кандидат медичних наук. Вікторія Ігорівна спеціалізується на психологічному консультуванні, дитячо-батьківських відносинах, Проводить психотерапію з використанням технік когнітивно-поведінкової терапії при лікуванні неврозів: депресія, тривожні розлади (панічний розлад, соціальна фобія, генералізований тривожний розлад, розлад тривоги за здоров'я, ПТСР та ін.) Вікторія Ігорівна при необхідності підбере і медикаментозне лікування.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Харків вул. Полтавский шлях 123
Психолог
Спеціалізується в області психології. Працює з дітьми, у яких є відхилення в фізіологічному і психічному розвитку. Займається складанням індивідуальних програм для дітей з небажаною поведінкою і порушеннями мови. Надає консультативно-методичну допомогу батькам.