Логопеди в Харкові

Консультація логопеда в клініці «Мамин Дом» 400
Ольга Петровна
Не знаю, как и благодарить Марину Вячеславовну. Дочка стала лучше учиться, завела друзей, и дома исчезли ссоры.
31 серпня '16 г.
Катерина
У нас в стране, сами знаете, не принято по психологам ходить. Да я и сама сомневалась сначала. Но это на самом деле необходимая помощь! Без специализированной поддержки и не знаю, как бы мы справились. Спасибо огромное!
12 червеня '16 г.
Помогла улучшить произношение букв ребенку, теперь у него больше нет комплекса.
16 липня '16 г.
Вероника
Спасибо за рекомендации!
07 вересня '16 г.
Богдан
Врач помог ребенку справиться с заиканием. Уже более двух лет проблема не возвращается.
30 травня '16 г.
Зоя
Лечились у этого доктора с пятилетнего возраста. Сечас проблем нет. Очень хороший логопед.
05 серпня '16 г.
Психолог, Логопед
Спеціаліст займається лікуванням тривожності, нервозності і панічних атак, діагностикою усного мовлення і корекцією порушень мовлення. Проводить логопедичний та зондський масажі. Допомагає пацієнтам подолати страхи і невпевненість в собі. Працює з дорослими, дітьми і підлітками.
Логопед-дефектолог, ABA-терапист
Логопед-дефектолог вищої категорії, надає допомогу пацієнтам з порушеннями писемного та усного мовлення. Проводить консультаційні прийом для дітей і дорослих. Займається корекцією дизартрії, дислалии, афазії, алалії. Також Юлія Михайлівна проводить терапевтичні бесіди з пацієнтами, що страждають на аутизм, здійснює заняття для людей з проблемою заїкання. Доктор допомагає дітям із затримкою в розвитку швидше освоїти письмову мову, навчитися правильно вимовляти звуки.
Харків вул. Полтавський шлях, 123 (2 поверх, офіс 11) м.Холодна гора102
Логопед -афазіолог
Дитячий та дорослий логопед-афазіолог. Лікує мовленнєві порушення у дітей та дорослих .
Харків вул. Полтавський шлях, 123 (2 поверх, офіс 11) м.Холодна гора102