Жван Ольга Вікторівна

Психолог
Лікар-психолог Жван Ольга Вікторівна займається лікуванням депресивних станів, неврозів, панічних атак. Спеціалізується на розвитку творчого потенціалу, побудови успішної кар'єри, техніках моментальних змін, нейролінгвістичного програмування. Проводить психологічні консультації, індивідуальні та групові тренінги. Допомагає позбутися від фобій, страхів, відновити емоційну рівновагу людям, що потрапили у важкі життєві обставини (насильство, переїзд, зміна місця роботи).

Харків вул. Клочківська, 222 (оф. 46) м.Ботанічний сад154м.Наукова237

Валерия
Ольга Викторовна это квалифицированый специалист, внимательный и чуткий человек. Я очень благодарна ей за оказаную помощь и очень грамотные советы. Благодаря ей я стала чувствовать себя намного лучше. Рекомендую ее, как первоклассного специалиста.
Надя
Жван меня удивила, честно говоря. Столько такта, терпения при общении с пациентом, огромное желание помочь, а позитив от занятий с ней непередаваемый.
Слава
Обращалась за помощью в выборе места работы. В ходе беседы решение пришло само собой. Спасибо!
Виктор
Ольга Викторовна прекрасно ориентируется в психологии. Приятно было с ней общаться, много нового открыл для себя, обрел уверенность в своих силах.
Обращались неоднократно, всегда находили правильное решение.
Дмитрий Романович
Отзывы только положительные.
Зинаида
Олечка, умничка! Моего мужа не каждый врач выдержит, а тут его как подменили, просто чудеса!
Константин
03 травня '16р.
Консультации хорошие! Рекомендую.
Валентина Юрьевна
02 травня '16р.
Действительно хорошие советы. Мне очень помогли в карьере.

• Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, спеціальність "Психологія"

• практик, майстер, тренер НЛП (тренер О. М. Болотова - психотерапевт, міжнародний тренер, власник інтелектуальної власності в НЛП, м. Одеса);
  • РПТ 1, 2 (тренер Юлія Бондарчук, м. Київ);
  • духовна інтеграціоніка (ДІ 1) (автор методу Довлатов К., м. Москва);
  • учасник міжнародної конференції НЛП, м Лондон (2012 р.);
  • різні семінари і курси з нетрадиційної медицини і цілительства.