Радіологи в Харкові

Чудовий спеціаліст, та просто хороша людина! Завжди все детально пояснить та покаже. Дуже задоволена її роботою! Побільше б таких спеціалістів! У майбутньому, за потреби, буду звертатися лише до Катерини Олександрівни. Рекомендую!
24 лютого '20 г.
Сніжана
Дуже товариський, уважний. Одразу помітно що володій усім спектром надання послуг. Я дуже ним задоволена. Якщо буде потреба через 2 роки я його знову відвідаю, як він мені порекомендував. Я вже давно рекомендую його своїм знайомим.
08 березеня '20 г.
Вероніка
Чудовий лікар. Кваліфікація якого не підлягає сумніву! Неодноразово була у Катерини Олександрівни на обстеженнях. Завжди чудовий результат. А що найголовніше швидко! Результати завжди детально пояснює. Дуже задоволена. Дякую!
06 лютого '20 г.
Ніна
Дуже уважний лікар, ні на хвилину не залишає. В незнанні не тримає, одразу прокоментував результат флюрографії. В надзвичайно швидко, та якісно. Що безперечно говорить про кваліфікацію спеціаліста. Обов'язково прийдемо ще! Рекомендую!
05 лютого '20 г.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується в області нейрорадіології, дитячої радіології, кардіорадіології, торакальної радіології, абдомінальної радіології, онкорадіології, скелетно-м'язової радіології. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується в області нейрорадіології, кардіорадіології, торакальної радіології та абдомінальної радіології. Виконує КТ та МРТ для діагностики онкологічних захворювань, урологічних патологій, скелетно-м'язових деформацій. Є автором 9 наукових публікацій, брала активну участь в 17 наукових конференціях.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на скелетно-м'язовій радіології та дитячій радіології. Виконує магнітно-резонансну томографію, комп'ютерну томографію та рентген внутрішніх органів. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Лікар-рентгенолог
Уважний і відповідальний лікар. Напрямки рентгенодіагностичної роботи доктора: інтервенційна радіологія в ортопедії і травматології, хірургічна і терапевтична патологія органів грудної клітини та черевної порожнини, онкологія, неврологія, гінекологія.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51
Лікар-рентгенолог
Вікторія Вікторівна з 2016 року працює доцентом на кафедрі променевої діагностики. Лікар щорічно підвищує свій професійний рівень, що допомагає їй бути в курсі інноваційних методів в області рентгенології.
Лікар-рентгенолог
Лікар спеціалізується на діагностиці захворювань внутрішніх органів за допомогою рентгенівського обладнання. Допомагає виявити пневмонію, гайморит, хронічний бронхіт, травми суглобів та кишкову непрохідність. Займається розшифруванням отриманих знімків.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на кардіорадіологіі, торакальній радіології, абдомінальній радіології, онкорадіологіі. Виконує комп'ютерну томографію, магнітно-резонансну томографію та рентген. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на наданні діагностичних послуг. В обов'язки спеціаліста входить діагностика верхніх і нижніх дихальних шляхів, підшлункової залози, кишечника, сечостатевої системи. Лікар оцінює функціональний стан органів та систем, визначає явні порушення і патологічні утворення.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на визначенні функціонального стану органів і систем організму. Проводити комплексне дослідження з метою виявлення патологічних відхилень. Діагностує запальні процеси в легенях, кишечнику, сечостатевої системи.
Рентгенолог
Лікар спеціалізується на оцінці загального стану людини. Проводить повне дослідження органів і систем організму на предмет відповідності функціональними показниками, виявляє патологічні відхилення. Діагностує бронхіт, запалення легенів, плеврит та інші запальні захворювання.