ULife на Пушкінській (ЮЛайф)

8.0

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.

У медичному закладі виявляються наступні послуги:

• консультування профільним фахівцем;
  • позбавлення від внутрішнього страху і фобій різного походження;
  • позбавлення від внутрішньої невпевненості;
  • лікування страху комунікації;
  • лікування панічних атак;
  • виведення з стресу і депресії;
  • лікування психосоматичних патологій.

Переваги медичного центру - досвідчені лікарі, використання передових методик (лайф-коучинг, НЛП, RPT, перезачатіе).

Клініка розташовується за такою адресою: вул. Пушкінська, 43 (ст. Метро Пушкінська, Архітектора Бекетова).

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ULife на Пушкінській (ЮЛайф), вартість послуг:

• Консультація психолога 4 300
  • Глибинне опрацювання питання, чи зняття негативного стану технологіями миттєвих результатів (РПТ3, ДІ) 4 300
  • Консультація психолога-психотехнолога 4 300
  • консультація нумеролога 450
  • Лікування депресії

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Федор
Мне совсем не помогла. Она конечно лучше чем многие психологи, но оценивается результат. А результата практически нет. Мои главные проблемы она предпочла не рассматривать
Екатерина
Виктория Викторовна это врач от Бога! Мне она помогла восстановиться после длительной лепресии. До этого, я уже посетила несколько врачей, но положительного результата небыло. И только Виктория Викторовна смогла решить мои проблемы и помочь мне вернуться к обычной жизни. Большое спасибо за оказанную помощь!
Спасибо за мою новую жизнь! Я избавилась от своих страхов!
Жван помогла сыну справиться с проблемами подросткового возраста. Легко нашла с ним общий язык, наладила доверительные отношения, нам повезло с врачом.
Вика
Была и на индивидуальныъ беседах, и на групповых занятиях. Методы Виктории Викторовны дают положительный эффект — появляется прилив сил и энергии. Я еще никогда не чувствовала себя более спокойной.
Ярослава
Дочка всегда была закрытой в себе и склонной к депрессиям. После бесел с Викторией Викторовной она стала чаще выходить в люди, даже завела друзей.
Калерия
Муж в последнее время стал нервный, начал жаловаться на беспричинную тревожность. Свекровь посоветовала сходить к психологу. Спасибо ей, консультации доктора действительно помогли.
Наконец-то, я избавилась от бессонницы и жутких ночных кошмаров. А я уже и не надеялась.
Екатерина
Никогда не думала, что мне понадобиться помощь психотерапевта. Рада, что этим врачом у меня была Виктория - только самые лучшие впечатления.
Виктор
Посещаю групповые занятия у Виктории Викторовны. Уже после первой недели занятий почувствовал прилив сил и желание жить. С каждым сеансом чувствую себя лучше.
Андрей
Врач с большой буквы и милейшая женщина. Очень тактично и профессионально помогла мне справиться с моими проблемами.

Лікарі клініки ULife на Пушкінській (ЮЛайф)

Жван Виктория Викторовна
Психолог, Психотерапевт
Обрати фах
  • Психолог
  • Психотерапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00
Харків вул. Гвардійців-Широнінців, 99 м.Героїв праці25 4 м.Студентська36 8
8,2
Спеціалізований медичний центр "Гранд" надає комплекс стоматологічних процедур. З недавнього часу доступні і послуги косметолога.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.