Рефлексотерапевти в Харкові

Лиза
Приходила на лечебный массаж, все очень понравилось. Рекомендую этого врача
11 червеня '16 г.
Дмитрий Петрович
Хороший врач, знает свое дело на твердую "пятерку".
29 червеня '16 г.
Ульяна
Очень грамотная врач. Работу свою любит. Назначила курс лечения, который позволил мне забыть о своей болезни. Спасибо!
18 липня '16 г.
Валерий
Спасибо за назначенное лечение. Боли в суставах прошли, стало гораздо легче ходить.
29 червеня '16 г.
Анатолий
Хороший доктор. После проведенного курса лечения я стал чувствоват себя намного лучше. Спасибо.
27 вересня '16 г.
Невропатолог, Гірудотерапевт, озонотерапевтів
Лікар Гопич Ольга Валеріївна кваліфікується на наданні послуг в області невропатології та гірудотерапії. Основна спеціалізація доктора полягає в лікуванні вегетосудинної дистонії, мігрені, а також захворювань суглобів і хребта. Використовує методику гірудотерапії при лікуванні варикозних захворювань, запальних недуг ОМТ, атеросклерозу судин, геморою та ін. Патологій. Лікар проводить внутрісуглобні і паравертебральні блокади, займається біо- і фармакопунктуру.
Записатися на прийом30 онлайн записів
Консультація Тимчасово не приймає
Невролог, Невропатолог
Лікар невролог, доктор медичних наук. Спеціалізується на лікування невриту, остеохондороз, безсоння, від алкогольної залежності за методикою Асвацатурова і ін. Захворювання. Є професором кафедри невропатології в Медичної академії післядипломної освіти в Харкові.
Масажист, косметолог, фахівець з голкорефлексотерапії, реабілітолог
31 рік досвіду
Спеціаліст різних видів масажу.
Невропалог, голкорефлексотерапевт
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії неврологічних захворювань. Займається голкорефлексотерапією та вакуумрефлексотерапією. Лікує міофасціальні больові синдроми та асоційовані з ними вторинні неврологічні прояви. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийом1 онлайн запис