Мамологи в Харкові

Консультація мамолога в клініці «ЦМЕІ» 350
Консультація мамолога в клініці «ОН Клінік» 450
Консультація мамолога в клініці «ON Clinic» 450
После неоднозначных результатов обследования у других врачей я по совету знакомой записалась к Тонкогласу. Понравилось, что Александр Аркадьевич внимательно и с пониманием отнесся к моим проблемам и серьезно взялся за их решение. Помог установить точный диагноз, успешно пролечил. Сейчас у него наблюдаюсь.
11 січня '17 г.
Добросовестное отношение к работе и профессионализм Герасимовой помогли выявить у меня болезнь на ранней стадии. Благодаря этому лечение было недолгим и успешным.
01 серпня '16 г.
Анастасія
Звертались до лікаря разом з бабусею з приводу профілактичного огляду. Дуже розумна лікарка, ввічлива, тактовна, на прийомі уважно все вислухала, провела необхідний огляд и дала необхідні рекомендації. Рекомендую.
16 липня '16 г.
Мамолог, онкохірург
Лікар займається реконструктивною, пластичною хірургією та реабілітацією пацієнтів з раком молочної залози. Приймає пацієнток з лактостазом, фіброаденомами, мастопатією, маститом, кістами та злоякісними новоутвореннями. В роботі використовує сучасні методики.
Онкохірург, мамолог, дерматовенеролог, хіміотерапевт
Здійснює діагностику і лікування доброякісних утворень, захворювань молочних залоз дисгормонального характеру, вроджених патологій у розвитку грудей, маститу, тріщин сосків, Проводить виявлення і лікування злоякісних утворень, тріпати-біопсію. Складає план хіміотерапії. Виконує онкопластіку, редукційну пластику.
Мамолог, хірург-онколог
Ода Салехович - кваліфікований лікар-мамолог, а також фахівець у галузі онкохірургії з міжнародним досвідом. Доктор працює за фахом понад 14 років.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Онколог, Мамолог
Доктор Герасимова Любов Михайлівна спеціалізується на мамології та онкології. Діагностує рак молочних залоз і займається лікуванням цієї недуги. Кандидат медичних наук, лікує також доброякісні новоутворення різної етіології. Приймає пацієнток з болем у грудях, оглядає і консультує. Крім того, призначає лікування при мастопатії.