Сторінка 3. Психологи в Харкові

Алёна
Консультация у Людмилы Владимировны расставила все на свои места. Стало понятно, что надо бросить все силы на укрепление иммунитета. Она же подсказала, как лучше это сделать.
04 січня '17 г.
Кропотливая работа Валентины Григорьевны помогает улучшить жизнь моему ребенку и мне. Бесконечно благодарна ей за помощь, мудрые советы. Спасибо, что вы у нас есть!
03 січня '17 г.
Ольга Петровна
Не знаю, как и благодарить Марину Вячеславовну. Дочка стала лучше учиться, завела друзей, и дома исчезли ссоры.
31 серпня '16 г.
Катерина
У нас в стране, сами знаете, не принято по психологам ходить. Да я и сама сомневалась сначала. Но это на самом деле необходимая помощь! Без специализированной поддержки и не знаю, как бы мы справились. Спасибо огромное!
12 червеня '16 г.
Александра
Елена Анатольевна, благодаря Вам мы с мужем передумали разводиться! Спасибо!
07 червеня '16 г.
Евгения
Поход к доктору спас наш брак!
25 вересня '16 г.
Психолог
Доктор Хижняк Лариса Анатоліївна спеціалізується в області психології. Консультує пацієнтів дитячого та дорослого віку, підлітків, сімейні пари. Лікує депресію та інші розлади на грунті стресу і нервових зривів. Займається також терапію неврозів. Позбавляє від фобій, підбираючи для цього індивідуальний підхід, включаючи медикаменти і нейро-лінгвістичне програмування.
Психолог, Психотерапевт
Олена Геннадіївна спеціалізується в області психології і психотерапії. Працює з тривогами, страхами, депресіями, фобіями, панічними атаками, порушеннями харчової поведінки тощо.
Психолог
Доктор Яровинська Олена Миколаївна спеціалізується в області психології. Приймає і консультує пацієнтів дитячого, підліткового і дорослого віку. Займається лікуванням депресій, посттравматичних стресів і дистресів. Крім того, надає послуги з лікування неврозів, гострої і хронічної неврастенії. Застосовує сучасні методи для корекції заїкання у дітей і дорослих.
Консультація
Психолог дитячий
Записатися на прийом7 онлайн записів
Викликати лікаря додому
Лікар-психолог першої кваліфікаційної категорії займається лікуванням пацієнтів різного віку. Надає індивідуальні та сімейні консультації. Лікує такі недуги, як синдром гіперактивності, депресія і неврози різної етіології. З'ясовує психологічні причини порушень мови і становить персональні корекційні плани лікування. Крім того проводить діагностику загального стану пацієнта, надає послуги психологічної підготовки до іспитів, майбутню зміну обстановки і т.п. Проводить групові тренінги.
Викликати лікаря додому
Спеціаліст надає психологічну допомогу пацієнтам з тривожністю, нервозністю, безсонням, депресією. Також працює з деструктивними відносинами, конфліктами, професійним вигоранням, почуттям самотності та провини. Консультує з питань побудови успішної кар'єри і управління персоналом.
Психолог, Арт, КПТ-психотерапевт
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психолог
Спеціаліст проводить індивідуальне та групове консультування пацієнтів з психічними захворюваннями. Займається психодіагностикою та психологічною корекцією порушень в структурі органічних, ендогенних, невротичних розладів. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийом2 онлайн записи