Нефрологи в Харкові

Консультація нефролога в клініці «ЦМЕІ» 350
Консультація нефролога в клініці «ОН Клінік» 450
Іра
Вікторія Анатоліївна велике Вам дякую за ваш професіоналізм Ви чудовий лікар і надзвичайно щира і добра люди!
30 листопада '-1 г.
Александра
Очень хороший врач,и просто замечательный человек!
13 вересня '19 г.
Татьяна Ещенко
Знаю Кожемяку не один год. Ставит диагнозы и лечит очень добросовестно. Все по-существу, ничего лишнего. Недавно прихватил мочевой. Быстренько Дмитрий Николаевич подобрал мягкие препараты, учел проблемы с желудком. Всего за неделю снял острую фазу.С тех пор цистит меня больше не мучает.
10 березеня '17 г.
Александра Анатольевна
У меня самый лучший терапевт. С чем бы я к нему не обратилась, то ли с насморком, то ли с желудочными проблемами, он всегда отнесется к моим жалобам очень внимательно и максимально ответственно. Не пропустит ничего. Всегда даст правильные назначения и дельный совет. С Дмитрием Николаевичем мне спокойно за свое здоровье.
21 березеня '17 г.
Терапевт, нефролог
Лікар-терапевт 1-ої категорії, лікар-нефролог 2-ої категорії. Діагностика та лікування внутрішніх хвороб, ГРВІ, пульмонологічних, гастроентерологічних, нефрологічних захворювань.
Терапевт
Лікар першої категорії. Спеціалізується на сімейну медицину. Консультує, проводить огляди, виписує рекомендації. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, алергічні реакції, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, захворювань органів дихання, серцево-судинної системи та інших внутрішніх органів. веде спостереження пацієнтів з хронічними патологіями. Використовує у роботі методи функціональної діагностики (ЕКГ).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Нефролог
Молодий спеціаліст, постійно вдосконалює професійні навички. Пацієнти відзначають привітність та уважність лікаря.
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51