Гепатологи в Харкові

Мне врач очень понравился. Помог справиться с заболеванием, которое мучило меня уже несколько лет. Рекомендую.
19 червеня '16 г.
19 червеня '16 г.
Отличный специалист. Была на повторном приеме у Инны Владимировны и не пожалела, что выбрала именно этого врача. Она очень детально меня проконсультировала и подробно объяснила все интересующие вопросы.
01 січня '70 г.
Инна Владимировна очень внимательна, детально выслушала и назначила все необходимые анализы. Врач приятна в общении как человек, я комфортно себя чувствовала на приеме. Мне понравился доктор, приду к ней еще.
Алёна
Врач располагает к себе. Мы пришли с серьезной проблемой, Инна Владимировна успокоила нас и предложила несколько вариантов ее решения. Нам очень понравился подход доктора. Рекомендуем.
Андрей
Врач внимательно проводит прием и не назначает лишних медикаментов. Благодарна за оказанную помощь.
28 вересня '17 г.
Інфекціоніст, гепатолог
Викликати лікаря додому
Доктор Андрусовіч Інна Володимирівна — інфекціоніст, лікар вищої категорії. Досвід роботи 14 років. Спеціалізується на захворюваннях, викликаних проникненням в організм інфекційних агентів. Лікує генітальний герпес, краснуху, кір та дизентерію. Розробляє індивідуальні схеми терапії гепатиту в гострій і хронічній стадії перебігу. Приймає в консультативному режимі за попереднім записом. У своїй практиці використовує безінтерфероновие схеми лікування.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-23
Консультація тільки онлайн 550
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог з 20-річним стажем роботи, спеціаліст вищої категорії. Записатися на консультацію до Шевченко Наталії Олексіївни можна при появі таких симптомів, як дискомфорт, біль в області шлунка, в правому підребер'ї, а також, коли турбує печія, гіркота в роті, здуття живота, нудота, блювота, коливання маси тіла, зниження апетиту, кишкова дисфункція у вигляді хронічних закрепів або діареї. Звернутися до лікаря необхідно для отримання інформації щодо профілактики загострень хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Шевченко Наталія Олексіївна становить дієтичний раціон харчування, що так необхідно для хворих з панкреатитом, холециститом та іншою патологією травної системи. У лікуванні лікар використовує тільки перевірені схеми терапії, що дозволяє досягти бажаного результату за короткий проміжок часу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хірург
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на оперативному лікуванні захворювань органів черевної порожнини, займається видаленням каменів з жовчного міхура, лікуванням патологій і травм органів і стінок черевної порожнини. Проводить консультативний прийом пацієнтів перед операціями, веде післяопераційне спостереження хворих.
Харків вул. 23-го Серпня, 34 м.23-го Серпня41м.Ботанічний сад143
Інфекціоніст, гепатолог
Викликати лікаря додому
Лікар з широким досвідом діагностики інфекційних захворювань. Неодноразова учасниця європейських та всеукраїнських конференцій по вивченню та лікуванню інфекційних хвороб.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Терапевт
Записатися на прийом2 онлайн записи
Гепатолог
Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на гомеопатичному лікуванні. Сучасними унікальними методиками лікує захворювання печінки, струс мозку, бронхіальну астму. Практикує неоперабельних лікування варикозного розширення вен. Спостерігає пацієнтів з посттравматичними синдромами і вегетосудинною дистонією. Призначає терапію при ряді дерматовенерологічних недуг.
Гепатолог, гастроентеролог
Терапевт