ULife на Клочківській (ЮЛайф)

7.3
Харків, вул. Клочківська, 222 (оф. 46)
м.Ботанічний сад15 4 м.Наукова23 7

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Спеціалізована клініка "ULife" - це центр психологічної допомоги для пацієнтів, які страждають розладами психіки.

В установі пропонують такі послуги:

• консультація профільного спеціаліста;
  • лікування депресії і атак паніки;
  • виведення з стресу;
  • позбавлення від внутрішнього страху і різних фобій;
  • позбавлення від невпевненості в собі;
  • лікування боязні комунікації;
  • лікувальна терапія при різних психосоматичних захворюваннях.

Переваги медичного центру - кваліфікований персонал, використання передових методик (НЛП, RPT, перезачатіе, лайф-коучинг).

Місцезнаходження клініки - вул. Клочківська, 222, офіс №46 (ст. Метро Ботанічний сад).

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ULife на Клочківській (ЮЛайф), вартість послуг:

• Консультація психолога 2 250
  • Глибинне опрацювання питання, чи зняття негативного стану технологіями миттєвих результатів (РПТ3, ДІ) 2 250
  • Консультація психолога-психотехнолога 2 250
  • консультація нумеролога 450
  • Лікування депресії

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Евгения
Уволили с работы, началась дикая депрессия, в такое время понятное дело.. Ольга Викторовна помогла, спасибо ей огромное.
Валерия
Ольга Викторовна это квалифицированый специалист, внимательный и чуткий человек. Я очень благодарна ей за оказаную помощь и очень грамотные советы. Благодаря ей я стала чувствовать себя намного лучше. Рекомендую ее, как первоклассного специалиста.
Надя
Жван меня удивила, честно говоря. Столько такта, терпения при общении с пациентом, огромное желание помочь, а позитив от занятий с ней непередаваемый.
Слава
Обращалась за помощью в выборе места работы. В ходе беседы решение пришло само собой. Спасибо!
Виктор
Ольга Викторовна прекрасно ориентируется в психологии. Приятно было с ней общаться, много нового открыл для себя, обрел уверенность в своих силах.
Обращались неоднократно, всегда находили правильное решение.
Дмитрий Романович
Отзывы только положительные.
Зинаида
Олечка, умничка! Моего мужа не каждый врач выдержит, а тут его как подменили, просто чудеса!
Константин
03 травня '16р.
Консультации хорошие! Рекомендую.
Валентина Юрьевна
02 травня '16р.
Действительно хорошие советы. Мне очень помогли в карьере.

Лікарі клініки ULife на Клочківській (ЮЛайф)

Жван Ольга Викторовна
Психолог
Обрати фах
  • Психолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00
Харків вул. Гвардійців-Широнінців, 99 м.Героїв праці25 4 м.Студентська36 8
8,2
Спеціалізований медичний центр "Гранд" надає комплекс стоматологічних процедур. З недавнього часу доступні і послуги косметолога.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00