Сторінка 5. УЗД нирок в Києві

Знайдено 302 клініки

Сб Нед Цілодобово
Лариса
Чудова клініка. Досвідчені фахівці. Особиста подяка медсестра Надія, лаборант КТ, МРТ Олена , адміністратор Анна
Были на приеме у Безвершенко Екатерины И., с ребёнком 1,8 лет. Остались очень довольны,
Ярик
Даю найкращі рекомендації! Я просто у захваті. Довго шукала такого лікаря, який би мені настільки детально, доступно і професійно все пояснив, та призначив лікування. Я давно рекомендую цього чудового спеціаліста усім знайомим.
Alina
Дуже хороший та грамотний фахівець. Я була у багатьох спеціалістів до Олександри Олександрівни, так що можу відрізнити хорошого лікаря від шарлатана. Ця людина з величезним практичним досвідом у своїй справі. Звертайтеся, не пожалкуєте!
Даша
Спасибо за теплый прием,врачи вообще очень внимательные. Делала гастроскопию под медикаментозным сном! Мой совет-не бойтесь,не изводите себя этим глотанием вживую,вы проснетесь и ничего не будете помнить!:) это лучший вариант который придумали для обследования!
Мирослава
Видно, що хороший, професійний лікар. Видно, що досвідчений та знає свою справу. До цього, я відвідував багато фахівців, але жоден з них не вирішив мою проблему. Лікар пообіцяв, що вирішить мою проблему і це дає надію. Буду продовжувати у нього лікування.
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Лівобережна7 2 м.Дарниця16 10 м.Гідропарк26 5
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Нова" використовує широкий діапазон діагностичних і терапевтичних послуг для виявлення і лікування різних захворювань. Провідні напрямки роботи медцентру: акушерство і гінекологія, педіатрія, терапія, кардіологія, гастроентерологія, урологія, проктологія, ендокринологія, хірургія, дерматокосметологія і...
  • УЗД нирок 350
  • УЗД нирок і сечового міхура 380
  • УЗД нирок і ниркових артерій (дуплексне сканування) 350
  • УЗД нирок і надниркових залоз 420
Київ вул. Н. Василенко, 7
м. Берестейська17 5 м. Нивки27 6 м.Шулявська31 8
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
  • УЗД нирок з наднирниковими залозами 400
Працює з
Вт: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00
SENSAVI, сеть клиник
9,2
Акції
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13
м.Осокорки12 4 м.Позняки16 4
СЕНСАВІ (SENSAVI) — це медичний центр на Осокорках, що спеціалізується на індивідуальному та комплексному вирішенні в лікуванні основних захворювань. Робота клініки спрямована на визначення першопричини хвороби. На території медичного центру знаходиться обладнаний діагностичний центр. Він має у своєму розпорядженні сучасне технічне обладнання....
  • УЗД нирок 500
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
  • УЗД сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур, сечоводи) 520
  • УЗД нирок 300
  • УЗД нирок з доплерографією ниркових судин 450
Київ бул. Лесі Українки, 23 А
м.Печерська10 8 м.Звіринецька14 6
Медичний центр "Печерськ Медікал Студіо" — клініка нового формату, що пропонує найвищий якісний рівень медобслуговування.
  • УЗД нирок 300
Іштар — це клініка сучасного зразка, що відкрила свої двері для пацієнтів будь-якого віку. На території медичного центру надають розширений спектр послуг, включаючи інструментальну діагностику. Лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє впроваджувати на практиці оновлені методики терапії.
  • УЗД нирок та наднирників 400
Сеть клиник Viva
Київ вул. 49-а Садова, 28 , Осокорки
м.Осокорки9 м.Славутич9
Клініка Віва (Viva) на Осокорках є багатопрофільним медичним закладом, співробітники якого надають професійну лікувально-діагностичну допомогу, як дорослому населенню, так і малюкам. Штат співробітників клініки представлений досвідченими лікарями, які мають високу кваліфікацію та вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Клініка працює по 30 напрямам, що...
  • УЗД трансабдомінальне органів зачеревного простору (нирки, надниркові залози, сечоводи, сечовий міхур) - (педіатрія) 690
  • УЗД нирок 590
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Олтім Клінік — це медичний центр, що надає комплексні послуги з більш ніж 20 напрямків. Величезний досвід у поєднанні з регулярним підвищенням рівня кваліфікації дозволяє надавати якісні послуги. Комплексний підхід — це ключова перевага медичного центру. Ми працюємо з пацієнтами будь-якого віку, включаючи дітей першого року життя.
  • УЗД нирок 499
  • УЗД нирок з доплерографією ниркових судин 550
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції.
  • УЗД нирок 3D 420
Багатопрофільний медичний центр "Євроклініка" надає кваліфіковану медичну допомогу для дорослих і дітей. Консультування та призначення лікування фахівцями різних профілів. УЗД діагностику з використанням новітнього діагностичного обладнання експертного класу. Виклик додому.
  • УЗД нирок 360
  • УЗД нирок з доплерографією судин 680