Сторінка 7. Колоноскопія в Києві

Знайдено 94 клініки

Сб Нед Цілодобово
Павлишин Юрий Данилович!высокий профессионализм,компетентность,внимательное отношение к пациенту и желание оказать максимальную помощь,что очень ценно!Спасибо за Ваш труд!
Диана
Вызывали на дом врача, во сколько он будет заранее нам никто не сказал, только то, что заявки будут распределять на следующий день до 15:00, скинули реквизиты чтобы заранее оплатить прием, так как у них почему-то в 2021 году все еще нет терминала. На след.день наяривали с 8 утра на телефон, естественно никто не взял трубку, потому что все спали после трудной ночи, и заказ был не оплачен, так как планировали оплатить его как все проснутся и уже нормально выяснить когда будет врач. А они взяли, и приехали без какого либо подтверждения вообще, в 9 с чем-то утра, чем вызвали сильный стресс у больного старого человека с температурой и давлением. Сам врач отвратительный, пришел, обувь не снял, бахилы не надел, даже руки не помыл. Половину больничного листа вообще не заполнил, практически не осмотрел нормально, все переписал из других анализов, которые уже были на руках, прописал кучу лишнего.

Відповідь клініки:

Шановна пані Діано. Щодо вашого відгуку було проведено службове розслідування, в результаті якого з’ясовано, наступне: 1. Виклик був проплачений та запланований вами для мами Большак Тетяни Вікторівни, хоча вона про це геть не знала. 2. У її медичній картці був указаний лише ваш номер телефону, на який дзвонили неодноразово і в день виклику, і після обробки скарги. Але ніхто не відповідав. 3. Оскільки виклик був запланований та проплачений, то ми мали його здійснити. Правових порушень з боку ADONIS по цим пунктам виявлено не було. 4. Щодо невиконання нашими лікарями санітарних норм, інформація не підтвердилася, хоча профілактична бесіда з цього приводу з лікарями була проведена. 5. З вами намагались зв’язатись протягом кількох днів, щоб повідомити висновок щодо результатів розслідування, але за вказаним номером ніхто не відповідав. Будьте здорові.

Надежда
Несколько лет назад мне рекомендовали лапараскопическое удаление миомы. Я долго не решалась и дело дошло до того, что предварительно сообщили, что из-за объема уже требуется полостная операция. Дмитрий Анатольевич на консультации принял решение делать лапараскопию. Эта возможность меня обнадежила меньшей травматичностью. Операция и восстановление прошли так успешно, что тело совсем не чувствует последствий, я веду прежний образ жизни. И из-за этого чуть не забыла написать отзыв:) Когда все хорошо, операция месяц назад уже и не вспоминается.
Ксения
Фёдор Викторович - хирург от Бога! Спокойный, внимательный, уверенный и это состояние передаётся пациентам. Рассказал подробно, что и как будет происходить, какие есть риски и есть ли вообще. Для нас это показатель! Обратились к нему с ЖКБ. Операция прошла успешно! Мужа выписали на следующий день. У врача золотые руки!!!
Ксения
Оперировалась по гинекологии 18.12.2019 г Благодарна доктору Ли Андрею Дин Хвановичу, анестезиологу Домахиной Анне Михайловне , медсёстрам и санитаркам хирургического отделения за профессионализм, человечность, заботу и доброту! Все было на высочайшем уровне!
ADONIS
Київ наб. Дніпровська, 26 К
м.Осокорки2 1 м.Славутич12 4
Медичний центр сімейного здоров’я "Адоніс" спеціалізується на лікуванні безпліддя, гінекології та дитячій медицині. Серед співробітників центру багато лікарів вищої категорії, відомих також і за кордоном.
  • Відеоколоноскопія (ВКС) 1 540
  • Відеоколоноскопія (ВКС) з анестезіологічним забезпеченням до 30 хв 3 080
  • Відеоколоноскопія (ВКС) з анестезіологічним забезпеченням до 1 години 3 740
ADONIS
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській створений, для максимального задоволення потреб українців у сучасному та якісному медичному обслуговуванні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найповніший спектр консультацій та діагностичних обстежень згідно з сучасними європейськими протоколами. На базі кліники працюють висококваліфіковані лікарі різних...
  • Відеоколоноскопія (ВКС) 1 540
  • Відеоколоноскопія (ВКС) з анестезіологічним забезпеченням до 30 хв 3 080
  • Відеоколоноскопія (ВКС) з анестезіологічним забезпеченням до 1 години 3 740
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж
МЕДПРОФЦЕНТР — це медичний центр, що надає комплексні послуги з багатьох напрямків. У клініці працюють профільні фахівці, які керуються інноваційними технологіями та авторськими програмами лікування.
  • Відеоколоноскопія 1 810
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Медичний центр "Веста" спеціалізується на наданні широкого спектру послуг для пацієнтів всіх вікових категорій. В установі ведуть прийом андрологи, терапевти, дерматологи, гінекологи, неврологи, офтальмологи, хірурги, педіатри та інші фахівці.
  • Скринінгова відеоколоноскопія (ВКС) в медикаментозному сні 3 200
  • Скринінгова відеоколоноскопія (ВКС) 1 200
  • Відеоколоноскопія (ВКС) в медикаментозному сні 3 400
  • Відеоколоноскопія (ВКС) 1 200
Київ вул. Квітки Цісик, 5 Б
м. Академмістечко15
Багатопрофільний медичний центр "ЛЕЛЕКА" - це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу за напрямками: гінекологія, ведення вагітності, пологи, неонатологія та педіатрія.
  • Колоноскопія без анестезії 2 900
  • Колоноскопія під наркозом 5 200
  • Гастро + колоноскопія під наркозом 6 600
Київ Харківське шосе, 56
м.Лівобережна10 м.Харківська10
  • Відеоколоноскопія (ВКС) без медикаментозного сну з записом відео дослідження на електронний носій 1 300
Київ вул. Героїв Севастополя, 30
м. Берестейська41 19 м.Шулявська43 20
Багатопрофільний медичний центр "Біофармтех" створений в 1996 році на базі Інституту хірургії і трансплантології, спеціалізується в лікуванні хвороб загальної медицини за напрямками кардіології, гінекології, гастроентерології, неврології, урології, андрології.
  • Колоноскопія
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Либідська16 8 м.Звіринецька19 6 м.Деміївська25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після...
4,3
Київ вул. Коперника, 23
м.Лук'янівська9 3 м.Політехнічний інститут17 9
Медичний сімейний центр iClinic профільовани на акушерство, гінекологія, урологія, отоларингологію, невропатологію і ультразвукову діагностику. Багатопрофільна клініка iClinic пропонує пацієнтам пакетні програми по обстеженню. Існує дисконтна система, діють різні акційні програми. УЗД проводиться апаратом LOGIQ 9.
  • Кольпоскопія (відеокольпоскопія з проведенням діагностичних проб) 100
3,7