Клініка Гіппократ

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Багатопрофільна клініка "Гіппократ" заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.

Протягом 16 років персонал клініки пропонує широкий спектр послуг в галузі медицини:

• консультації;
  • спостереження за динамікою стану;
  • діагностика;
  • лікування виявлених недуг.

Матеріально-технічна база центру постійно поповнюється новинками, що дозволяють провести сучасне діагностування, витративши при цьому мінімум часу і зусиль.

Крім звичних консультацій вузькопрофільних фахівців, які можуть відбутися навіть у вас на дому, тут виконують широкий спектр як звичних, так і специфічних діагностичних маніпуляцій з використанням нетрадиційних та інноваційних підходів:

• гірудотерапія
  • трихологія;
  • антивікова медицина;
  • еферентна терапія "Плазма"
  • озонотерапія і багато іншого

Співробітники гарантують високу якість, індивідуальний підхід і за необхідності конфіденційність обслуговування.

Клініка Гіппократ, вартість послуг:

• Фармакопунктура з голкорефлексотерапією (1 сеанс) 370
  • Консультація дерматолога 550
  • Люмінесцентна діагностика дерматологічних захворювань 30
  • Дерматоскопія (діагностика шкірного покриву) 100
  • Визначення композиційного складу організму на цифровому аналізаторі Tanita 100
  • Апаратне сприяння проникненню лікарських засобів в шкіру пахової області і промежини 160
  • Догляд за шкірою з проявами купероза 387
  • Діагностика волосся
  • Лазерне лікування волосся
  • Вапоризація 100
  • Низькочастотний лазерний вплив на 2 зони в режимі hair max від 220
  • Усунення патологічного випадіння волосся і інтенсивна стимуляція їх зростання 260
  • Дарсонвалізація волосистої частини голови 150
  • Празмоліфтинг кистей рук 2 500
  • Плазмаферез 4 868
  • Консультація дієтолога з оглядом 540
  • Повторна консультація дієтолога з призначенням дієти 365
  • Вимірювання артеріального тиску, пульсу, рівня насичення крові киснем, температури тіла 25
  • Внутрішньом'язова або підшкірна ін'єкція 20
  • Велика аутогемотерапія 350

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Карина
Была у нескольких врачей сразу, все понравилось. Теперь прохожу здесь лечение. Рекомендую.
Юрій
Привітна та доброзичлива. Після того як вона закінчила своє пояснення, лікар сама запитала чи немає у мене питань. Що особливо сподобалося, адже це говорить про те що лікар прагне максимально донести інформацію до пацієнта. Рекомендую!
Эдуард
Спеціаліст ретельно нас оглянула. Поставила діагноз. Призначення доступні за ціною, та ефективні. Приємна, уважна, все показала, розповіла, відповіла на всі питання, які нас цікавили. Просто золото а не лікар. Рекомендую!
Нужно было удалять дедушке полипы из прямой кишки. Обратились к доктору Черниенко и остались очень довольны его работой. Операция прошла успешно, осложнений не возникло, подготовка к вмешательству и послеоперационное наблюдение были безукоризненны. Если снова понадобится хирург-проктолог, то пойдем именно к нему.
Замучили проблемы с кожей на лице. По совету родственников обратилась к Елене Васильевне. Замечательный специалист! Назначила комплекс процедур, поддерживающую терапию. Уже сейчас выгляжу в разы лучше и планирую продолжить лечение у этого прекрасного доктора.
Сергей
После лечения в Институте кардиологии им. Н.Д.Стражеско у меня есть все остывания утверждать, что Лилия Александровна – высококвалифицированный кардиолог, внимательный, вдумчивый и отзывчивый врач, весьма симпатичный и доброжелательный человек.
Олексій
До Муштенко Лілії Олександрівни я звернувся , коли вже не всилах був терпіти біль у серці.Я к виявилося , я звернувся вчасно.Лікар Муштенко Лілія Олександрівна швидко діагностувала в мене стенокардію і направила мене у відділення для подальшого обстеження та лікування .
Олексій
Кожна людина заслуговує на те , що б їй дали останній шанс виправити ситуацію. Лікування у лікаря Віталія Станіславовича Маніковського був для мене саме таким шансом.Він допоміг мені піднятися з самого дна. Завжди підтримував мене в період лікування.
Аліна
Я звернулася до лікаря Віталія Станіславовича Маніковського , в останній надії кинути палити.Знаю , що не лише не личить жінкам палити сыгарети, а щей дуже шкодить їхньому здоров’ю. Але нічого не могла з собою вдіяти.Лікар провів зі мною не один прийом.Дпв віру в те що в мене все вийде. І справді, в мене все вийшло.Тепер я не витрачаю гроші на купівлю сигарет, а використовую їх для нової косметики.
Виталий
Решил пройти обследование на наличие венерических заболеваний, анализы показали хламидиоз. Так и начался мой долгий и кропотливый путь лечения у Игоря Петровича. Слава Богу, что сейчас я полностью здоров, спасибо доктору за лечение.
Алексей
Долго игнорировал симптомы, пил какие-то таблетки чтобы их убрать, в итоге усугубил проблему. Когда все стало совсем плачевно то пошел в Клинику Гиппоркрат (она не далеко от дома находится). Меня записали на прием к Игорю Петровичу, оказывается проблема была изначально не сложной, зато сейчас после моего самолечения курс таблеток стал более серьезным. Благодаря доктору недуг удалось победить, спасибо!
Катя
Александр Александрович вполне адекватный УЗИ специалист. Жалко, что таких людей очень мало. Если хотите чтобы вам реально определили состояние вашего организма, идите к нему. Он знает что делает!
Ірина
Муштенко Лілія Олександрівна дуже відома людина серед пацієнтів з проблемами сердця.Тому похід до неї на консультацію треба зпланувати ще заздалегіть, адже дуже багато бажаючих потрапити до неї на прийом .Багатьом дуже важлива її думка ,як специалиста зі своєї галузі.Вона рідко коли помилялася з діагнозом, адже в діагностиці серцевих захворювань вона профі.
К Александру Анатольевичу попала по наводке своего лечащего врача. Были некоторые нюансы, которые нужно было уточнить посредством УЗИ. Специалист мне очень понравился, сделал все быстро, пояснил, в чем заключается проблема.
Алина
Здравствуйте! Жаворонок Олеся Михайловна - мой постоянный лечащий доктор. Всегда приветлива и внимательна на приеме. Хочу поблагодарить ее за верность профессии и многолетний труд.Рекомендую. Спасибо
Таня
Всё прекрасно! С доктором очень приятно было общаться. Олеся Михайловна с пониманием отнеслась к моей проблеме. Очень внимательно слушала, и я получила много новой для меня информации.Спасибо вам.
16 травня '18р.
Узнала о клинике через подругу. Осталась очень довольна. Вежливый и внимательный медперсонал. Была на приёме у гинеколога, внимательный, обходительный доктор. Назначила мне нужный пакет анализов, поставила правильный диагноз, прохожу на сегодняшней день лечение. Всем довольна. Клинику рекомендую.
15 травня '18р.
О клинике узнала с интернета. Не очень удобно было добраться, но о выборе клиники я не жалею. Рекомендую. Была у доктора дерматолога, доктор очень внимателен, она назначила нужные анализы и поставила правильный диагноз. Моя проблема решилась и я очень благодарна этой клинике.
04 травня '18р.
Спасибо огромное врачу флебологу, очень довольны выбором клинники!!!!
наталья
03 травня '18р.
Клиннику рекомендую!!! Отлично поставленная работа персонала, прекрасный врач уролог!!!!
Катя
После рождения ребенка столкнулась с проблемой геморроя, проблема неудобная и довольно неприятная. Длительно отказывалась от лечения, обратилась в клинику уже с большими шишками. Хорошо, что попала к профессионалу, процедуру удаления не назовешь приятной, как период заживления. Но поддержка со стороны врача помогла справится, советую всем не игнорировать геморрой
Olga
Отличное качество услуг, если необходимо пройти УЗИ или срочное обследование, то только Гиппократ. Разумеется, за качество и обслуживание надо платить, цены кусаются в сравнении с государственными клиниками
Срочно понадобился детский лор, идти в государственную клинику и стоять в очереди с больным ребенком!!! Нет!! Решили обратится в частную клинику, врач в Гиппократе осмотрел ребенка быстро, выявил ангину. И никаких очередей, длительного ожидания с больным ребенком в коридорах, нет стрессов ни для ребенка, ни для меня нервного родителя! Однозначно довольны
Олег
Я уже не первый раз обращаюсь в эту клинику, здесь работают настоящие профессионалы с многолетним опытом работы в медицине. Рекомендую всем своим друзьям и родственникам обращаться только сюда за помощью и консультацией.

Лікарі клініки Клініка Гіппократ

• Кардіолог
  • Трихолог
  • Уролог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
У відділенні за адресою пр-т Маяковського, 20 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Пн — Пт: 07:00-19:00 Сб: 08:00-13:00 Н: 08:00-13:00
У Діагностичному центрі «Дніпроолаб» по вул. Тростянецька проводиться взяття біологічного матеріалу дітям та вагітним жінкам.
Відділення клініки «Оксфорд Медікал» на Павлівській спеціалізується на наданні стоматологічної допомоги та комп'ютерній томографії в області стоматології. Основні напрямки — терапевтична і хірургічна стоматологія, протезування, імплантація, дитяча та доросла ортодонтія, естетична стоматологія.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ вул. Трутенка Онуфрія, 10 (Максимовича) м. Васильківська9 3
7,6
Лабораторно-діагностичний центр “Омега-Київ” працює з 2012 року. Спеціалізація центур полягає у проведенні високоточних обстежень з використанням магнітно-резонансної томографії, УЗІ-діагностики та комп’ютерної томографії.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00