Маніковському Віталій Станіславович

Нарколог, Дієтолог, Лікар нетрадиційної медицини
Лікар першої категорії
Віталій Станіславович спеціалізується в області наркології, дієтології та нетрадиційної медицини. Доктор володіє методиками мембранного і гравітаційного плазмаферезу, гірудотерапії, озонотерапії, еферентної терапії. Розробляє індивідуальний раціон харчування, лікує алкоголізм, нікотинову залежність. Досконало володіє різними техніками мануальної терапії.
Консультація

Олексій
Кожна людина заслуговує на те , що б їй дали останній шанс виправити ситуацію. Лікування у лікаря Віталія Станіславовича Маніковського був для мене саме таким шансом.Він допоміг мені піднятися з самого дна. Завжди підтримував мене в період лікування.
Аліна
Я звернулася до лікаря Віталія Станіславовича Маніковського , в останній надії кинути палити.Знаю , що не лише не личить жінкам палити сыгарети, а щей дуже шкодить їхньому здоров’ю. Але нічого не могла з собою вдіяти.Лікар провів зі мною не один прийом.Дпв віру в те що в мене все вийде. І справді, в мене все вийшло.Тепер я не витрачаю гроші на купівлю сигарет, а використовую їх для нової косметики.

• 1997 р. — Тернопільська державна медична академія імені І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 1999 р. — інтернатура на базі Тернопільської державної медичній академії ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «ортопедія та травматологія».

• 2005 р. — Російська академія мануології під керівництвом президента Європейської асоціації мануологів, доктора медичних наук академіка П.M Фадєєва, спеціалізація мануальна терапія, медичний масаж, лікувальна фізкультура;
  • 2007 р. — Медичний інститут Української асоціації народної медицини, спеціалізація «лікар народної та нетрадиційної медицини»;
  • 2017 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціалізація «наркологія»;
  • 2014 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, спеціалізація «дієтологія».

• Член Всеукраїнської асоціації озонотерапевтів та виробників обладнання для озонотерапії;
  • Член Європейської асоціації мануологів.