Кріль Світлана Володимирівна

Отоларинголог
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та комплексному лікуванні захворювань вух, горла і носа. Займається підготовкою пацієнтів до зубної імплантації. Лікує вазомоторний риніт, отит, фарингіт, гайморит. Виконує ендоскопічну діагностику ЛОР-органів, продування вух і промивання носа.

Юрій
Привітна та доброзичлива. Після того як вона закінчила своє пояснення, лікар сама запитала чи немає у мене питань. Що особливо сподобалося, адже це говорить про те що лікар прагне максимально донести інформацію до пацієнта. Рекомендую!
Эдуард
Спеціаліст ретельно нас оглянула. Поставила діагноз. Призначення доступні за ціною, та ефективні. Приємна, уважна, все показала, розповіла, відповіла на всі питання, які нас цікавили. Просто золото а не лікар. Рекомендую!

• 2012-2018 рр. — Тернопільський державний університет ім. Горбачевського. Спеціальність: лікувальна справа.
  • 2018-2020 рр. — Інтернатура за спеціальністю "Отоларингологія" Національний медичний університет ім. Богомольця.

• 2019 р. — Українсько-Польський конгрес "Інноваційні технології в оториноларингології".
  • 2019 р. — конференція "Сучасні досягнення науки в медичній практиці отоларинголога".
  • 2020 р. — Всеукраїнська спеціалізована школа респіраторної медицини "Здорове подих".
  • 2020 р. — майстер-клас "Принципи ведення пацієнтів із запальними захворюваннями дихальних шляхів".

Лікар-отоларинголог надає послуги

• консультативний прийом;
  • продування вух по Політцеру;
  • промивання лакун піднебінних мигдалин;
  • промивання ППН методом переміщення;
  • ендоскопічна діагностика лор-органів;
  • проведення малоінвазивних оперативних втручань на ЛОР-органах;
  • лікування вазомоторного риніту;
  • підготовка пацієнтів до стоматологічних маніпуляцій (імплантації зубного ряду);
  • видалення сторонніх тіл з пазух носа;
  • терапія хронічних і гострих запалень ЛОР-органів;
  • проведення термінових операцій на ЛОР-органах.

Лікар-отоларинголог займається лікуванням захворювань

• захворювання вуха (отити – гострі катаральні, гнійні, секреторні, хронічні, приглухуватість);
  • захворювання носа (риніти – гострі, хронічні, риносинусити, гайморит, викривлення носової перегородки);
  • захворювання глотки (тонзиліти, фарингіти);
  • лікування гострої та хронічної ЛОР-патології.