Акварель, інститут краси

Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Інститут краси "Акварель" надає лікувально-оздоровчі послуги, що дозволяють зберегти красу і здоров'я обличчя та тіла. Преміум SPA у Дніпропетровську. У центрі приймають кваліфіковані фахівці: акушер-гінеколог, дерматолог-трихолог, онколог, косметолог, косметолог-естетист, психолог, масажист.

Акварель, інститут краси, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Доплерографія вен верхніх / нижніх кінцівок
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально
  • УЗД нирки + сечовий міхур
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД вагітності (малий термін)
  • УЗД нирок та надниркові залози, сечовий міхур
  • УЗД молочних залоз та щитовидної залози
  • УЗД тазостегнових суглобів
  • УЗД двох колінних суглобів
  • УЗД двох ліктьових суглобів
  • Відеокольпоскопія
  • Вагінальне омолодження СО2 лазером
  • Гіменопластика
  • Інтимна корекція препаратом Stylage L (1 мл)
  • Консультація лікаря акушера-гінеколога, професора Лоскутовой Т. А.
  • Консультація лікаря гінеколога-ендокринолога, профессора Лоскутовой Т. А.
  • Лабіопластика
  • Лікування гіперпігментації вульварної зони СО2 лазером
  • Лікування ерозії шийки матки радіохвильовим методом (до 3 см)
  • Видалення кіст шийки матки (за одиницю, до 5 одиниць)
  • Пілінг «Золотий догляд» з імбиром Yellow Rose
  • Пілінг «Середземноморський» Germaine de Capuccini
  • Пілінг «Шоколадне задоволення» Germaine de Capuccini
  • Пілінг для тіла «Морський бриз» Gerard`s
  • Пілінг марокканський «Сяйво бурштину» Morjana
  • Пілінг сольовий «Оксамитова шкіра» Ericson Laboratoire
  • Плазмоліфтінг PRP Density Platelet (1 пробірка)
  • Плазмоліфтинг PRP Density Platelet з біотином (1 пробірка)
  • Корекція зморшок препаратом «Диспорт» (1 одиниця)
  • Консультація лікаря дерматолога
  • Видалення бородавки
  • Видалення капілярної гемангіоми
  • Видалення кератоми більше 1 см (онколог Юнко П.Ф.)
  • Видалення кератоми до 1 см (онколог Юнко П.Ф.)
  • Видалення кератоми до 1 см (дерматолог)
  • Видалення контагіозного молюска (за одиницю, до 5 одиниць)
  • Видалення невуса до 0,2 см (онколог Юнко П.Ф.)
  • Видалення невуса до 0,5 см (дерматолог)
  • Ще...
  • Гідромасаж «Детокс» (1 година)
  • Гідромасаж загальний (45 хвилин)
  • Лікувальний масаж «Здоров'я» (1 година)
  • Лікувальний масаж для дітей віком до 14 років (1 година)
  • Лікувальний масаж спини (40 хвилин)
  • Масаж «Розслаблюючий» (1 година)
  • Масаж антицелюлітний (1 година)
  • Масаж комірцевої зони (20 хвилин)
  • Масаж для вагітних (1,5 години)
  • Ще...
  • Консультація лікаря онколога Юнко П.Ф.
  • Консультація онколога-мамолога К.М.Н. Машталера В.Є
  • Апаратний педикюр для діабетичної стопи
  • Консультація лікаря-подолога
  • Лазерне лікування врослого нігтя (1 бік)
  • Лазерне лікування врослого нігтя (2 сторони)
  • Лікування врослого нігтя (справжнє вростання) видалення спікули
  • Лікування врослого нігтя (хибне вростання) без видалення спікули
  • Медичний кислотний педикюр на косметиці Kart
  • Медичний педикюр на косметиці Kart (для стопи із сухою шкірою)
  • Подологічний апаратний педикюр (2 категорія)
  • Консультація психолога, 1 год.
  • Консультація психотерапевта 1 год.
  • Консультація лікаря трихолога-дерматолога
  • Мезотерапія препаратом Dеrmaheal HSR (2,5 мл)
  • Мультіелементний аналіз структури волосся
  • Плазмотерапія PRP
  • Видалення одиничної судини на обличчі
  • Видалення одиничної судини на тілі (1 см)
  • Видалення судин на стегнах (1 категорія)
  • Видалення судин на стегнах (2 категорія)
  • Видалення судин на стегнах (3 категорія)
  • Видалення судин на гомілці (1 категорія)
  • Видалення судин на гомілці (2 категорія)
  • Видалення судин на гомілці (3 категорія)
  • Видалення судин на декольте (1 категорія)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Неля
27 травня '21р.
Добрый день, я много лет являюсь клиентом института Красоты «Акварель», хочу выразить свою благодарность высококлассному специалисту массажа Ларисе Баштанник. Спасибо за профессионализм!!!!
Хочу поблагодарить за хорошее отношение и правильный подход врача Ломазову Т.Я. (Гинекология) рада, что попала к прекрасному доктору, отличному гинекологу! Т.Я. все объяснила, успокоила, ответила на все интересующие вопросы, назначила правильное лечение и я очень за это благодарна! Рекомендую и советую: довериться своему врачу, выполнять рекомендации и все будет хорошо
Очень довольна спасибо институт красы акварель за рекомендованного врача-гинеколог Яну Вячеславовну ... доктор со стажем ... очень приятная , умная профессионал своего дела ! Рекомендую . � Цены адекватные
Вера
Сегодня посетила с супругом Институт красоты. Были на приёме у врача Первого В.С. Консультация оказалась нам очень полезна) Виктор Станиславович разложил всё по полочкам, всё объяснил и успокоил. Ситуация была исчерпана! Спасибо! Администратор Юлия очень внимательная и милая))
Уважний професіонал, та справжній віртуоз своєї справи. Консультація сподобалася. В ігровій формі провів огляд дитини. Все детально пояснив, та склав план лікування. Тільки позитивний відгук можу залишити про цього чудового спеціаліста.
Дарина
Хочу виділити високу кваліфікацію лікаря. Вона уважно та професійно провела огляд, все було дуже обережно. Хочу закцентувати увагу на тому, що лікар дуже ввічливо ставиться до пацієнтів. Спеціаліста безперечно рекомендую!
Дуже задоволена прийомом. Роман Володимирович ретельно зібрав анамнез, уважно вислухав, дуже докладно пояснив суть та методи пропонованої схеми лікування. Приємно лікуватися у таких кваліфікованого фахівців. Дитина також у захваті.
Дуже хороший лікар! Ввічлива, приємна, доброзичлива, відданий своїй справі фахівець - ось що можна сказати про Яну В'ячеславівну. Залишилася задоволена абсолютно всім! Все по справі, все як треба, одні позитивні емоції. Рекомендую!
Тетяна
На прийомі все було добре, лікар дуже професійна та ввічлива людина. Була дуже товариською. Фахівець допомогла мені вирішити мою проблему. Залишилися тільки найкращі враження від спілкування з цим спеціалістом. Однозначно рекомендую!
Прекрасна людина , та висококваліфікований фахівець! Одного разу нам пощастило потрапити саме до неї. Результати перебільшили всі мої сподівання. Справжній професіонал своєї справи. Завжди все детально подивиться, та дасть рекомендації.
Лариса
Відмінний фахівець! Вже неодноразово були з дитиною у неї на прийомі, дитина в мене часто хворіє, так що ми знайомі вже багато років. Хочу сказати декілька теплих слів про Наталію Єфимівну. Дуже досвідчений спеціаліст, та добра людина.
Яна
Дуже уважна, доброзичлива людина, та відмінний професіонал! Яка реально виконує свої професійні обов'язки. Що дуже важливо. Кваліфікацію помітно не озброєним оком. До цього була в багатьох лікарів, і не можу нічого подібного сказати про жодного з них.
Олена
У мого сина є родимка, яка викликала у мене підозру. Знайомі зі схожою проблемою, порекомендували цього лікаря. Наступного дня ми вже були у нього на прийомі. Спеціаліст висококласний, добре ставиться до дітей. Провів огляд, та запевнив що нічого страшного в родимці немає. Рекомендую!
Катерина
Консультувалися у Віталія Євгенійовича зі своєю проблемою. Дуже сподобався фахівець. Прийом пройшов на високоякісному рівні. Все було детально пояснено та показано. Спеціалістом та відношенням до пацієнтів, задоволені. Рекомендую!
Говорят, пока не обойдешь 100 косметологов, подходящего не найдешь. Мне удалось найти своего косметолога со второго раза! Очень приятная! Красавица и профессионал! Регулярно повторяю биоревитализацию. Свое лицо доверяю только ей.
Света
С возрастом кожа уже выглядит не так красиво и свежо, потому я для себя решила сделать так называемые уколы красоты. Придя в Акварель я познакомилась с ответственным за эту процедуру специалистом, выслушала все за и против. Сейчас кожа выглядит подтянуто, морщинки буд-то испарились, правда теперь думаю немного подкорректировать форму губ, но это будет чуть позже.
Долгое время не могла решить проблему с перхотью и выпадением волос. Обратилась за помощью к Золотаревой. Осталась довольна отношением врача и лечением. Говорит по делу, назначает недорогие, но действующие препараты. Эффект налицо. Елена Павловна умничка))
Ксения
Я всегда немного стеснялась как я выглядела ТАМ, как вы понимаете это очень влияло на мою интимную жизнь и на отношения в целом. Никогда не удавалось полностью избавиться от мыслей о стеснении. Когда узнала, что в Акварели есть интимная пластика, то пришла на консультацию. Спасибо врачам клиники, что помогли мне, сейчас от стеснения не осталось и следа, мне определенно нравится как я выгляжу.
Вероника
Благодаря специалистам Акварели, мне удалось быстро вернуться в форму. Этого результата удалось достичь благодаря курсу массажа и процедура по коррекции фигуры. СПАСИБОЧКИ!
Зверніть увагу на інші клініки:
Дніпро пр-т Петра Калнишевського, 29 А р.Індустріальний
7,2
Медичний центр Veles-Med (Велес-Мед) надає допомогу пацієнтам в області краси та здоров'я. Клініка працює за такими напрямками - психологія, неврологія, психотерапія, лазерна хірургія, косметологія і інші.
«ОН Клінік Дніпро» — це багатопрофільний медичний центр, який є частиною міжнародної мережі «ОН Клінік», заснованої в Ізраїлі у 1987 році. Наші медичні центри мають доступ до передових технологій для діагностики та лікування захворювань, а накопичений досвід наших лікарів робить їх експертами у своїх профільних медичних областях.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-17:00
Дніпро вул. Святослава Хороброго (колиш.Чкалова), 60
Клініка доктора Медведєва - це сучасний медичний заклад, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні основних захворювань. Центр надає комплексні послуги в умовах амбулаторії. Додатково клініка спеціалізується на проведенні хірургічних методів відновлення естетики.
ON Clinic Дніпро— це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню та діагностиці загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-17:00