Перша Яна В'ячеславівна

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії захворювань жіночої статевої системи. Приймає пацієнток з болем в нижній частині живота, маткові кровотечі і нерегулярним менструальним циклом. Лікує патології шийки матки, передменструальний синдром, молочницю, клімакс, кісти яєчників і ендометрит.

Очень довольна спасибо институт красы акварель за рекомендованного врача-гинеколог Яну Вячеславовну ... доктор со стажем ... очень приятная , умная профессионал своего дела ! Рекомендую . � Цены адекватные
Дуже хороший лікар! Ввічлива, приємна, доброзичлива, відданий своїй справі фахівець - ось що можна сказати про Яну В'ячеславівну. Залишилася задоволена абсолютно всім! Все по справі, все як треба, одні позитивні емоції. Рекомендую!
Тетяна
На прийомі все було добре, лікар дуже професійна та ввічлива людина. Була дуже товариською. Фахівець допомогла мені вирішити мою проблему. Залишилися тільки найкращі враження від спілкування з цим спеціалістом. Однозначно рекомендую!

• 1993 р. — Дніпровський медичний інститут.