Черевань Наталя Юхимівна

УЗД-фахівець
Лікар другої категорії
Узі-фахівець з великим досвідом діагностики різних захворювань, лікар другої категорії. Проводить УЗД черевної порожнини, УЗД молочних залоз, УЗД підшлункової залози, УЗД жовчного міхура, УЗД щитовидної залози, УЗД малого таза. Професійно проводить скрининги по виявленню груп ризику розвитку хромосомних патологій у плоду. Займається проблемами невиношування, підготовкою до вагітності, проводить обстеження шийки матки на цифровому Відеокольпоскопи. До кожного пацієнта завжди підбирає індивідуальний тактовний підхід.

Прекрасна людина , та висококваліфікований фахівець! Одного разу нам пощастило потрапити саме до неї. Результати перебільшили всі мої сподівання. Справжній професіонал своєї справи. Завжди все детально подивиться, та дасть рекомендації.
Лариса
Відмінний фахівець! Вже неодноразово були з дитиною у неї на прийомі, дитина в мене часто хворіє, так що ми знайомі вже багато років. Хочу сказати декілька теплих слів про Наталію Єфимівну. Дуже досвідчений спеціаліст, та добра людина.

• 1999 р. — ЛДМА.

• 2017 р. — ТУ ЗМАПО.