Артюхов Роман Володимирович

Дерматовенеролог
лікар першої категорії
Консультація
Лікар займається виявленням та лікуванням шкірних захворювань. Приймає пацієнтів з акне, алергічним дерматитом, псоріазом, екземою, атопічним дерматитом, грибковими захворюваннями шкіри і нігтів. Для уточнення діагнозу призначає дерматоскопію. У роботі використовує сучасні методики.

Уважний професіонал, та справжній віртуоз своєї справи. Консультація сподобалася. В ігровій формі провів огляд дитини. Все детально пояснив, та склав план лікування. Тільки позитивний відгук можу залишити про цього чудового спеціаліста.
Дуже задоволена прийомом. Роман Володимирович ретельно зібрав анамнез, уважно вислухав, дуже докладно пояснив суть та методи пропонованої схеми лікування. Приємно лікуватися у таких кваліфікованого фахівців. Дитина також у захваті.
Кристина
Дуже гарний спеціаліст. Все уважно вислухав та підказав,що і як краще обстежити . Рекомендую.

• 1999 р. — Луганський державний медичний університет.
  • 1999-2000 рр. — спеціалізація: дерматовенерологія, Донецький національний медичний університет ФПО.
  • 2011 р. — спеціалізація: дитяча дерматовенерологія.

Лікар-дерматолог займається лікуванням захворювань

• ін. дерматити;
  • екземи;
  • псоріаз;
  • малассезиоз шкіри людини;
  • грибкові захворювання шкіри та нігтів.