Психологи у Рівному

Руслан
Несколько посещений этого специалиста очень помогли.
28 травня '16 г.
Лизавета
Рекомендовали доктора мне знакомые. Это просто прекрасный врач, чуткий и внимательный. Сегодня проблема исчезла и, надеюсь, не вернется
21 серпня '16 г.
Алевтина
Оргомное спасибо за помощь!!! Ваши советы бесценны!!
16 вересня '16 г.
Влад
После консультаций я чувствую себя гораздо лучше. Доктор знает свое дело на отлично.
10 жовтня '16 г.
Вікnтор
Впевнений, що нікому не завадить періодично звертатись на консультацію до психолога. Курс лікування у Олександри Сергіївни мене повністю відновив, багато помилок своїх осмислив, та навчився керувати собою у складних ситуаціях. Рекомендую доктора Скороход іншим.
04 лютого '17 г.
Ніна
Класний лікар! Дійсно допомагає.
01 вересня '16 г.
Психолог
Психолог Бурмака Надія Петрівна спеціалізується на наданні психологічної допомоги людям, які пережили складні життєві ситуації. Проводить консультації, як в індивідуальному порядку, так і в группах.Занімается психодіагностикою і психокорекції, даючи оцінку емоційного фону пацієнта. Лікує фобії різної природи, депресії, безсоння, неврози, розлади харчової поведінки. Допомагає привести вагу в норму. Крім того, допомагає вилікувати алкоголізм і наркоманію. Працює як з дорослими, так і з дітьми.
Рівне вул. Поштова, 5
Психолог
21 рік досвіду
Психолог займається усуненням нескладних розладів психіки. Надає медичну допомогу при тривожності/нервозності, психічних атаках, безсонні, депресії. Фахівець допомагає людям подолати труднощі без медикаментозного лікування. Вивчає психологічні особливості кожної особистості та проводить консультаційну роботу з профілактики нервових порушень. Налаштовує пацієнтів на позитивні відчуття.
Рівне вул. Мірющенка, 31