Отоларингологи у Рівному

Первинна консультація та огляд непровідного лікаря отоларинголога ( з відеоендоскопією) в клініці «Oxford Medical» 500
Консультація ЛОР в кліниці «Візія, медичний центр Сарни» 300
Валерий
Отличный специалист, очень рекомендую как опытного врача и хорошего человека!
06 листопада '17 г.
Олег
Щиро дякую Олександру Борисовичу за лікування. Тривалий час мав проблеми з носовим диханням. Лікар провів мені ендоскопічну септопластику. Операція пройшла безболісно. Зараз маю чудове носове дихання. Всім раджу, як чудового спеціаліста.
17 листопада '17 г.
Прекрасний спеціаліст.Дякую за лікування і терпіння!
20 лютого '18 г.
Тетяна
Чудовий спеціаліст!
12 квітня '18 г.
Педіатр, Неонатолог
Педіатр-неонатолог, головний лікар центру Нагірна Ірина Василівна спеціалізується на лікуванні дитячих захворювань та на контролі за доглядом дитини у його перший рік життя. Консультує стосовно стану здоров’я немовля, а також щодо профілактичних заходів різноманітних хвороб. Лікує запальні захворювання, гострі респіраторні вірусні інфекції. Проводить масаж немовлят. Практикує планову та позапланову вакцинацію. Контролює розвиток, ріст, вагу дитини у перший рік його життя. Виявляє та лікує будь-які відхилення в здоров’ї малюка. Діагностує вади зору та слуху. Досліджує слух, завдяки камертону. Спеціалізується на лікуванні контактного дерматита.Надає довідку та напрям до інших спеціалістів для подальшого лікування.
Отоларинголог, дитячий отоларинголог, сурдолог
Лікар приймає дорослих пацієнтів та дітей, лікує хвороби горла, носа, вуха сучасними методами.
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)
Отоларинголог
Фахівець з лікування хвороб ЛОР-органів, виконує повний спектр ЛОР-маніпуляцій, володіє сучасними методами лікування вуха, горла, носа.
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)