Резекція гортані у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи

Резекція гортані — це видалення частини гортані внаслідок хірургічного втручання. Операція травматична та небезпечна для здоров’я пацієнта, тому проводиться виключно кваліфікованими лікарями. Призначається найчастіше при І, ІІ та ІІІ стадіях раку гортані. Дозволяє зберегти голосову та роздільну функції органа.

Залежно від поширеності та розміщення злоякісних клітин резекція буває:

• бічною;
  • передньою;
  • передньо-боковою;
  • горизонтальною;
  • видаленням надгортанника.

Підготовчі процедури

Перед операцією лікар оглядає пацієнта, ознайомлюється із показниками ларингоскопії та аналізує стан гортані. Забороняє приймати деякі медичні препарати, щоб попередити ускладнення. Пацієнт не їсть та не п’є протягом доби перед резекцією.

Резекція гортані

Лікар вводить загальну анестезію через руку або плече. Операцію варто розділити на декілька етапів.

1. Лікар розсікає гортань. Для цього захоплює щитоподібний хрящ невеликими гострими гачками. Розрізає гортань спеціальними ножицями. Край розрізу розсуває тупими гачками та змащує кокаїном. Після того, як анестезія подіяла, аналізує особливості пухлини.
  2. Далі лікар видаляє частину гортані. При цьому він прагне зберегти максимальну кількість здорових клітин, не залишивши при тому хворих. Залежно від розташування злоякісної пухлини, може перерізуватись трахея, задня стінка гортані, слизова оболонка нижнього відділу глотки.
  3. Після завершення хірургічного втручання лікар накладає шви.

Показання та протипоказання

Показання:

• злоякісні утворення;
  • травма гортані;
  • некроз клітин.

Протипоказання лікар визначає для кожного пацієнта в індивідуальному порядку.

Наслідки

Тривалість реабілітації у стаціонарі — 1-2 тижні. Пацієнт приймає знеболюючі засоби, харчується через крапельницю або трубку. Поступово переходить на споживання м’якої їжі.

Інколи виникають ускладнення:

• інфекційні захворювання;
  • набряк глотки;
  • проблеми із диханням;
  • кровотечі;
  • нечітка вимова;
  • подальший розвиток ракової пухлини.

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.

На жаль,

за напрямком "Резекція гортані" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
Львів вул. Озаркевича, 4
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
Львів вул. Липова Алея, 15
8,8