Отоакустичної емісія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Знайдена 1 клініка

Олена
Мойому Андрійкові всього три рочки! Почали помічати в нього проблеми з слухом. Не знали шо робити, свекруха записала нас на прийом до вашого центру. Проходим обстежування, ціни вміняємі, лікарі чуйні, дай Боженько шо все минеться.
Лілія
Якісне слухопротезування мені зробили тільки в вашому центрі, в інших тільки мучили, витягували гроші без результативно. Дякую, вам. Буду всім рекомендувати ваші послуги.
Ніна
Моїй матері 69 років, старенька мучилась весь час, недочувала. Старий слуховий апарат не хотіла міняти, все кошти берегла, як і всі наші батьки. Зробили з братом ій подарунок в вашій клініці. Мама рада, особливо всім розповідає про чуйність персоналу.
Роман
Тепер ще одну знахідку знайшов у нашому славному місті Лева! Медакустика просто врятувала мене від втрати слуху. Файна клініка з добрими лікарями.
Медакустика
Львів пл. Святого Юра, 8
р.Галицький (Центр)
Центр реабілітації слуху "Медакустика" у Львові (регіональне представництво всеукраїнської компанії "Медакустика") пропонує допомогу у вирішенні проблем слуху, мови і голосу дорослим і дітям. В центрі є все необхідне для комплексного обстеження слуху і якісного слухопротезування. Тут можна підібрати слуховий апарат, пройти його налаштування і отримати підтримку на весь період його носіння.