Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Підбір слухового апарату у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Послуга Ціна
Підбір слухового апарату 100

Слуховий апарат ― це електроакустичний пристрій, який зазвичай поміщається у вусі або за вухом власника та призначений для посилення й модуляції звуку для його власника.

За способом обробки вхідного сигналу слухові апарати бувають різних типів.

Цифрові. Створені з використанням сучасних технологій. Вони ідеально підходять людям різного віку з різним ступенем глухоти, крім того, представлені на ринку різноманітними дизайнами. Безперечною перевагою таких пристроїв вважають максимальну можливість корекції слуху, а також фільтрації звуків, придушення зовнішніх шумів.

Аналогові. Влаштовані таким чином, що посилюють всі звуки навколишнього світу. До недоліків таких пристроїв належить відсутність можливості виділяти людський голос і пригнічувати непотрібні зовнішні шуми (гул автомобілів, шум вітру, непотрібні фонові звуки).

Залежно від типу слухових апаратів вони поділяються на:

  • очкові;
  • внутрішньоканальні;
  • внутрішньовушні, які, в свою чергу, бувають двох видів: конха і напівконха;
  • завушні;
  • кишенькові.

Залежно від способу провідності звуку розрізняють апарати з:

  • повітряною передачею (відбувається посилення мови, що надходить в мікрофон і безпосередньо у вушний канал передається більш гучний звук за допомогою гарнітури);
  • кістковою провідністю (при використанні такого аксесуара передається тільки вібрація, а використовується апарат у тих випадках, коли є порушення провідності звуку).

Для того щоб визначитися з вибором слухового апарата, слід знати основні переваги та недоліки різних видів пристроїв. Варто враховувати всі ці нюанси, а також індивідуальні відчуття при тестуванні того чи іншого аксесуара.

Використання слухового апарата показано у більшості форм порушення слуху. Виняток ― пацієнти з епілепсією, судомним синдромом, важкою формою нервової недуги в стадії загострення. Якщо наявне запалення у вусі та слуховому проході або екзема органів слуху, заборонено використовувати пристрої, що розміщуються всередині слухового каналу.

Вибором звукопідсилюючого апарата займається лікар-сурдолог. Щоб пацієнт із порушенням слуху сприймав звуки максимально природно, проводять апаратну діагностику, що виявляє постраждалі ланки в слуховому аналізаторі. Ураховуючи отримані результати, лікар порадить потрібний прилад.

Що таке підбір слухового апарату?
6,98
Львів вул. Євгена Коновальця, 54 р.Франківський
Львівський "Центр корекції бінаурального слуху" (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки "Пізнай світ".
  • Підбір слухового апарату
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 6

Години роботи:

Пн — Пт: 10:00-19:00
6,70
Львів вул. Личаківська, 101 р.Личаківський
Центр реабілітації слуху "Медакустика" у Львові (регіональне представництво всеукраїнської компанії "Медакустика") пропонує допомогу у вирішенні проблем слуху, мови і голосу дорослим і дітям.
  • Підбір слухового апарату 100
Записатися на прийом

Години роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00