Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Підбір слухового апарату у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи

Слуховий апарат ― це електроакустичний пристрій, який зазвичай поміщається у вусі або за вухом власника та призначений для посилення й модуляції звуку для його власника.

За способом обробки вхідного сигналу слухові апарати бувають різних типів.

Цифрові. Створені з використанням сучасних технологій. Вони ідеально підходять людям різного віку з різним ступенем глухоти, крім того, представлені на ринку різноманітними дизайнами. Безперечною перевагою таких пристроїв вважають максимальну можливість корекції слуху, а також фільтрації звуків, придушення зовнішніх шумів.

Аналогові. Влаштовані таким чином, що посилюють всі звуки навколишнього світу. До недоліків таких пристроїв належить відсутність можливості виділяти людський голос і пригнічувати непотрібні зовнішні шуми (гул автомобілів, шум вітру, непотрібні фонові звуки).

Залежно від типу слухових апаратів вони поділяються на:

  • очкові;
  • внутрішньоканальні;
  • внутрішньовушні, які, в свою чергу, бувають двох видів: конха і напівконха;
  • завушні;
  • кишенькові.

Залежно від способу провідності звуку розрізняють апарати з:

  • повітряною передачею (відбувається посилення мови, що надходить в мікрофон і безпосередньо у вушний канал передається більш гучний звук за допомогою гарнітури);
  • кістковою провідністю (при використанні такого аксесуара передається тільки вібрація, а використовується апарат у тих випадках, коли є порушення провідності звуку).

Для того щоб визначитися з вибором слухового апарата, слід знати основні переваги та недоліки різних видів пристроїв. Варто враховувати всі ці нюанси, а також індивідуальні відчуття при тестуванні того чи іншого аксесуара.

Використання слухового апарата показано у більшості форм порушення слуху. Виняток ― пацієнти з епілепсією, судомним синдромом, важкою формою нервової недуги в стадії загострення. Якщо наявне запалення у вусі та слуховому проході або екзема органів слуху, заборонено використовувати пристрої, що розміщуються всередині слухового каналу.

Вибором звукопідсилюючого апарата займається лікар-сурдолог. Щоб пацієнт із порушенням слуху сприймав звуки максимально природно, проводять апаратну діагностику, що виявляє постраждалі ланки в слуховому аналізаторі. Ураховуючи отримані результати, лікар порадить потрібний прилад.

11
6,0
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

10
Христина
Супер
30 ноября '-1 г.
9
Олена
Мойому Андрійкові всього три рочки! Почали помічати в нього проблеми з слухом. Не знали шо робити, свекруха записала нас на прийом до вашого центру. Проходим обстежування, ціни вміняємі, лікарі чуйні, дай Боженько шо все минеться.
14 апреля '18 г.
8
Лілія
Якісне слухопротезування мені зробили тільки в вашому центрі, в інших тільки мучили, витягували гроші без результативно. Дякую, вам. Буду всім рекомендувати ваші послуги.
13 марта '18 г.
8
Ніна
Моїй матері 69 років, старенька мучилась весь час, недочувала. Старий слуховий апарат не хотіла міняти, все кошти берегла, як і всі наші батьки. Зробили з братом ій подарунок в вашій клініці. Мама рада, особливо всім розповідає про чуйність персоналу.
26 апреля '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Медакустика
8,0
Львів пл. Святого Юра, 8
р.Галицький (Центр)
Центр реабілітації слуху "Медакустика" у Львові (регіональне представництво всеукраїнської компанії "Медакустика") пропонує допомогу у вирішенні проблем слуху, мови і голосу дорослим і дітям. В центрі є все необхідне для комплексного обстеження слуху і якісного слухопротезування. Тут можна підібрати слуховий апарат, пройти його налаштування і отримати підтримку на весь період його носіння.
Працює з 09:00-18:00
4,4
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський «Центр корекції бінаурального слуху» (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки «Пізнай світ».
Працює з 10:00-19:00