Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Видалення чужорідного тіла з вуха у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Послуга Ціна
Вилучення чужорідного тіла з вуха 400 грн

Видалення чужорідного тіла з вуха — це процес усунення стороннього предмета із вушної порожнини. Найчастіше чужорідне тіло діагностують у дітей. Під час гри дитина сама вводить до зовнішнього слухового проходу чужорідний предмет. Якщо вчасно не зреагувати, то виникає запалення. У дорослих внаслідок різного роду травм стороннім тілом стає пісок, земля, шматочок скла, деталі слухового апарата тощо.

Підготовчі процедури

Особлива підготовка відсутня.

Видалення чужорідного тіла

Для того щоб виявити наявність стороннього предмета, зазвичай, потрібен простий огляд у ЛОРа. Отоларинголог відтягує вушну раковину, збільшуючи можливість візуалізувати проблему. Якщо зволікати із обстеженням, то візуальний метод не допоможе: набряклі тканини внутрішнього слухового проходу заважають нормальній видимості. У такому разі застосовують отоскопію, перевірку виділень, їх бактеріологічний аналіз, рентгенографію. Лікар визначає походження предмета. Залежно від його типу, призначається спосіб видалення. До класифікації чужорідних тіл належать:

 • живе, неживе тіло у вусі;
 • сіркова пробка.

До початку операції пацієнту вводять місцеву анестезію (можна провести маніпуляцію і без анестетика). Видалення проводять за допомогою спеціального інструмента — гачка. Також використовують вимивання, пінцет або вушний шприц. У випадку виникнення запальної реакції пацієнт приймає антибактеріальний чи протизапальний засіб, закладає до вуха мазь, шкіру обробляють розчином борної кислоти. Після того, як реакція зменшується, проводять операцію.

Показання та протипоказання

Передумови до здійснення маніпуляції:

біль;

 • зниження слуху;
 • відчуття закладеності у вусі;
 • шум;
 • запаморочення;
 • рефлекторна нудота та блювання;
 • напад судом;
 • некроз тканин.

Протипоказання відсутні.

Наслідки

Якщо довго зволікати із видаленням стороннього предмета, то відбувається:

 • погіршення слуху;
 • кровотеча із вуха;
 • периферійний парез лицьового нерва.
15
8,0
Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та інші. Приймає лікар: Процик Володимир Миколайович
 • Вилучення чужорідного тіла з вуха 400
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
Клиники слуха "Беттертон"
8,2
Львів вул. Городоцька, 44
р.Франківський
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Працює з 09:00-18:00
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
 • Видалення чужорідного тіла з вуха
Працює з 09:00-18:00