Отоскопія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Відеоотоскопія 200 грн
Отоскопія 80 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Андрій
Проходив щорічне комплексне обстеження. Інформацію надали доступно, все дуже оперативно.
Смірнова ольга
Сьогодні прийшла без попереднього запису в клініку .З перших хвилин свого візиту була приємно здивована тим,як працюють в цьому закладі.Всі працівники дуже ввічливо і доброзичливі.Лікар Романів Наталя дуже професійно віднесла до мене.Є з чим порівняти,бо на протязі 22 років постійно проживаю в Іспанії.Дуже рекомендую саме цю клініку
Ірина
Чудова клініка, пройшла повне обстеження організму та отримала кваліфіковані консультації лікарів. Однозначно рекомендую!
Вже вдруге звертаюся до лікаря Борисовського. Лікар професіонал своєї справи.Справді ,мою проблему вирішив за один сеанс.І також синові допоміг.Рекомендую!
Клиники слуха "Беттертон"
8,7
Львів вул. Городоцька, 81
р.Галицький (Центр)
  • Відеоотоскопія 200
  • Відеоотоскопія (з демонстрацією відео без видачі результату на руки пацієнту) 100
8,4
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • Отоскопія 80
Медакустика
Львів пл. Святого Юра, 8
р.Галицький (Центр)
Центр реабілітації слуху "Медакустика" у Львові (регіональне представництво всеукраїнської компанії "Медакустика") пропонує допомогу у вирішенні проблем слуху, мови і голосу дорослим і дітям. В центрі є все необхідне для комплексного обстеження слуху і якісного слухопротезування. Тут можна підібрати слуховий апарат, пройти його налаштування і отримати підтримку на весь період його носіння.