Тімпанометрія дитині у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Тимпанометрія 500 грн

Тимпанометрія — це спосіб дослідження барабанної перетинки вуха шляхом застосування спеціального зонда. Суть методу полягає у відтворенні серії частот, які сприймаються людиною. Завдання — встановлення резонансної частоти системи середнього вуха.

На короткий проміжок часу у зовнішній слуховий прохід подається повітря. У цей час на екрані відображається крива руху барабанної перетинки. Лікар використовує показники дослідження, щоб встановити попередній діагноз та призначити додаткові обстеження.

Підготовчі процедури

Лікар інформує пацієнта про те, що під час процедури забороняється ковтати, говорити та здійснювати різкі рухи. Попереджує про гучні та дратівливі звуки, що видаються апаратом. Щоб психологічно підготувати дитину, схематично демонструє нюанси процедури на ляльці. Перебування батьків поблизу неповнолітнього під час маніпуляції допоможе зменшити страх.

Тимпанометрія дитини

Лікар оглядає вухо із використанням звичайної воронки, щоб переконатись у відсутності чужорідних тіл, зокрема пробок із сірки. Уводить у вухо спеціальний зонд. Завдяки застосуванню насоса, спрямовує у вушну раковину потужний струмінь повітря, який буквально через секунду виводить. Далі апарат подає спеціальний звуковий сигнал, який дозволяє оцінити відбиття звуку від барабанної перетинки.

Пацієнт відчуває невеликий тиск та дзвін у вусі. Больові відчуття відсутні. Тривалість сеансу — до 10 хвилин.

Показання та протипоказання

Показання:

• підозри на наявність у середньому вусі рідини або пухлини;
  • перфорація та травми барабанної перетинки;
  • порушення провідності кісток у середньому вусі;
  • запальні процеси вуха;
  • пошкодження слухового нерва;
  • анедоїдит;
  • необхідність у комплексній або диференціальній діагностиці.

Протипоказання відсутні.

Наслідки

Результати тимпанометрії — виявлення та усунення причин слабкого слуху.

Знайдено 3 клініки

Смірнова ольга
Сьогодні прийшла без попереднього запису в клініку .З перших хвилин свого візиту була приємно здивована тим,як працюють в цьому закладі.Всі працівники дуже ввічливо і доброзичливі.Лікар Романів Наталя дуже професійно віднесла до мене.Є з чим порівняти,бо на протязі 22 років постійно проживаю в Іспанії.Дуже рекомендую саме цю клініку
Олег Катрич
Перше що кидається в очі це рівень обслуговування, сучасний вигляд кабінету і сучасне обладнання. Робив аудіометрію. Все відбувається досить швидко і одразу після завершення отримуєш результат з заключенням, не потрібно чекати годину чи дві, чи взагалі приходити на наступний день, на все треба до 20 хв. Хоча я не був записаний, але для мене знайшли вільний час в проміжку між записами і провели обстеження, так як воно не довготривале. Відчувається професіоналізм в виконанні роботи і відповідне ставлення до клієнтів.
Antonina Chliyants
Дуже гарно знайшли підхід до дитини. Спілкування на найвищому рівні. За направленням лікаря перевірили слух дитині 5 років без жодних труднощів. Склались лише найприємніші враження про працівників (як самого лікаря так і на ресепшен). Дякую вам!
Маргіта Юля
Звернулися у Беттертон з проблемою шум у вухах. Спеціаліст дуже хороший, досвідчений, чуйний та приємний. Скерувала нас на лікування до лікаря. Лікування пройшли і повернулися з повторним візитом. Приємно, що нас пам'ятають та знову радо прийняли. Це ще не всі наші візити у Беттертон до спеціаліста Анни. Але поки ми задоволені підходом, атмосферою та результатом.
Клиники слуха "Беттертон"
8,7
Львів вул. Городоцька, 81
р.Галицький (Центр)
  • Тимпанометрія 500
Медакустика
Львів пл. Святого Юра, 8
р.Галицький (Центр)
Центр реабілітації слуху "Медакустика" у Львові (регіональне представництво всеукраїнської компанії "Медакустика") пропонує допомогу у вирішенні проблем слуху, мови і голосу дорослим і дітям. В центрі є все необхідне для комплексного обстеження слуху і якісного слухопротезування. Тут можна підібрати слуховий апарат, пройти його налаштування і отримати підтримку на весь період його носіння.
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський «Центр корекції бінаурального слуху» (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки «Пізнай світ».
  • Тимпанометрія (акустична імпедансометрія) дитині