Промивання пазух носа методом зозуля у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Промивання носа методом переміщення 200 грн
Промивання носа по Проетцу «КУКУШКА» 250 грн
Промивання носоглотки (кукушка) 400 грн

Промивання пазух носа методом «Зозуля» ― це процедура, заснована на виведенні надлишків рідини та гною з пазух під дією негативного тиску. При промиванні носа пацієнт повинен промовляти «ку-ку-ку». Це дає можливість уникнути попадання вмісту в гортань. Метод був придуманий Артуром Проетцом під назвою «метод вакуумного переміщення рідин». Процедура безболісна, але часто у хворих виникає паніка перед таким промиванням. У процесі маніпуляції ексудат у пазухах змішується з розчином, після чого їх всмоктує спеціальний вакуумний катетер.

Підготовчі процедури

Перед проведенням маніпуляції лікар обробляє слизову оболонку носа судинозвужувальними краплями. Вони також допомагають знизити болючі відчуття під час проведення промивання.

Промивання пазух носа методом «Зозуля»

Пацієнт розміщується горизонтально, голову закидає під кутом 45о. Після цього до одного носового отвору подається катетер, через який повільно вводиться антисептичний розчин, що має протизапальну, антибактеріальну та протинабрякову дії. До іншої ніздрі підводиться трубка, через яку за допомогою вакууму відкачується введений засіб разом з ексудатом. На кожний носовий отвір витрачається близько 150 мл засобу, іноді більше. Усе залежить від кількості вмісту в носових ходах. Тривалість одного сеансу 10-15 хвилин. Повний курс повинен складатися з 5-10 сеансів.

Показання та протипоказання

Процедура застосовується при захворюваннях синуса, серед яких:

• риніти будь-якого походження (вірусні, бактеріальні, алергічні);
  • гайморити, у тому числі на тлі поліпозу носа;
  • аденоїди.
  • «Зозуля» — відносно безпечна процедура, однак не варто проводити промивання носа з її допомогою у:
  • дітей віком до 5 років;
  • хворих на епілепсію та психічні розлади.

Наслідки

Хоча процедура безпечна, неправильне застосування апарату іноді може мати небажані наслідки для пацієнта:

• носова кровотеча;
  • легкий головний біль;
  • відчуття печіння в носі;
  • почервоніння очей;
  • чхання;
  • закладеність у вухах.
6,0
Знайдено 5 клінік

Смірнова ольга
30 ноября '-1 г.
Олег Катрич
Перше що кидається в очі це рівень обслуговування, сучасний вигляд кабінету і сучасне обладнання. Робив аудіометрію. Все відбувається досить швидко і одразу після завершення отримуєш результат з заключенням, не потрібно чекати годину чи дві, чи взагалі приходити на наступний день, на все треба до 20 хв. Хоча я не був записаний, але для мене знайшли вільний час в проміжку між записами і провели обстеження, так як воно не довготривале. Відчувається професіоналізм в виконанні роботи і відповідне ставлення до клієнтів.
03 октября '22 г.
Antonina Chliyants
Дуже гарно знайшли підхід до дитини. Спілкування на найвищому рівні. За направленням лікаря перевірили слух дитині 5 років без жодних труднощів. Склались лише найприємніші враження про працівників (як самого лікаря так і на ресепшен). Дякую вам!
10 декабря '22 г.
Маргіта Юля
Звернулися у Беттертон з проблемою шум у вухах. Спеціаліст дуже хороший, досвідчений, чуйний та приємний. Скерувала нас на лікування до лікаря. Лікування пройшли і повернулися з повторним візитом. Приємно, що нас пам'ятають та знову радо прийняли. Це ще не всі наші візити у Беттертон до спеціаліста Анни. Але поки ми задоволені підходом, атмосферою та результатом.
18 октября '22 г.
Клиники слуха "Беттертон"
8,6
Львів вул. Городоцька, 81
р.Галицький (Центр)
ЛОР-центр та центр слуху «Беттертон» вже більше 10 років спеціалізується на передовій сурдології й отоларингології, надаючи пацієнтам широкий спектр послуг з діагностики слуху, підбору та налаштування слухових апаратів, виготовлення індивідуальних вкладишів, берушей тощо. Займається діагностикою та комплексною терапією запальних, інфекційних та хронічних патологій ЛОР-органів. Приймають лікарі: Когут Анна Іванівна, Романів Наталія Іванівна
Medicover
5,8
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Сб: 10:00-16:00
5,7
Львів вул. Юрія Руфи, 35 / В
р.Личаківський
  • Промивання носоглотки (кукушка) 400
5,1
Львів пр-т Чорновола, 16В/68
р.Шевченківський
IНЛОР — медичний центр, де діагностику та лікування проводять лікарі отоларинголог, педіатр, невропатолог, пластичний хірург. На вас чекає команда висококваліфікованих професіоналів з досвідом роботи в стаціонарних відділеннях, які регулярно удосконалюють свої знання та навики в Україні та закордоном.
Сб: 09:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • Промивання пазух носу методом зозуля (про Проетцу)