Анемізації слизової носа у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи

Анемізація слизової носа — це медична процедура, суть якої полягає в обробці носової порожнини судинозвужуючими препаратами. Метод актуальний у поєднанні із консервативними варіантами лікування носових патологій. Анемізація ефективно знімає набряк слизової оболонки при слабкому чи сильному запаленні.

Підготовчі процедури

Анемізацію проводять виключно після консультування із отоларингологом. Лікареві потрібно упевнитися у відсутності протипоказань та визначити кількість необхідних процедур.

Анемізація слизової носа

Для проведення маніпуляції використовують інсуфлятор. Спеціальну металеву трубочку вставляють до носової порожнини і під тиском розпилюють судинозвужуючу речовину. Зазвичай лікарі призначають адреналін, нафтизин чи оксиметазолін. Тривалість «розпилювання» лікар визначає індивідуально, залежно від клінічної картини пацієнта. Як правило, це триває 1-2 хвилини, щоб досягти потрібного терапевтичного ефекту. Отоларинголог проводить процедуру в амбулаторних умовах, без анестезії.

Показання та протипоказання

Передумови до анемізації слизової носа:

• гострий, алергічний чи хронічний риніт;
  • верхньощелепний синусит, фронтит;
  • аденоїдит;
  • профілактика сезонних захворювань;
  • прокол гайморової пазухи;
  • профілактика кровотеч;
  • дисфункція євстахієвої труби;
  • отит;
  • інші запальні процеси у носі.

Протипоказання до здійснення процедури:

• алергія на компоненти (антиконгестанти);
  • суттєві зміни вушно-носової ділянки.

Наслідки

Негативних наслідків після такої обробки не виникає. Найчастіше спостерігається:

• підсушування;
  • легке печіння;
  • відчуття стягнутості.
4,0
Знайдена 1 клініка

Наталія
Дуже гарна приємна лікарка
Маша
Приймала призначений ацикловір. Також лікувалась п’явками. Рецидивів за цей рік ще не траплявся. Ой, як я плакала коли дізналось про генітальний герпес. Я заміжня, не зраджую. А ось чоловік… Приніс болячку. Вже 2 рік із нею. Дякую лікареві за допомогу, вона дієва.
Катя
За своєю природою, я часто безпідставно переживаю та накручую себе. Знаходилась під патронажем у найкращого гінеколога! Здавала усі призначені аналізи… Лікар заспокоювала, пояснювала результати тестів та казала, що все прекрасно. Це не жінка, а бальзам на душу. Три місяці тому народила дівчинку та назвали в її честь. Дякую ВАМ!!!!!!
Іванка
Взагалі не можу зрозуміти звідки беруться ці поліпи!!!! Все життя здорова була, а тут ось тобі маєш! ((( Ці поліпи не обійшли мене стороною. Скоріше за все вони виникли внаслідок перенесеної інфекції хламідіозу. Видаляли під загальним наркозом. Я не могла уявити як таке можна робити під місцевою анестезією. Пережила і забула про цю болячку. Дякую за успішно проведену операцію.
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • Анемизация слизової носа (зменшення набряку слизової оболонки носу)