Чищення зубів від зубного каменю в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Зняття зубних відкладень, нальоту за допомогою ультразвуку 300 грн
Зняття зубних відкладень (1 щелепа) 550 грн
Знайдено 4 клініки

Zhanna
Доброго дня! Дукую за увагу та коментарі, але хотів би внести корективи. Я не дитячий лікар і не пародонтолог, хоча і займаюсь лікуванням дітей та зняттям зубних відкладень. Основний вид діяльності це лікування зубів ( не "дірок") з вигористанням мікроскопу, ендодонтія ( лікування кореневих каналів), реставрації, протезування керамічними вкладками та коронками. Дякую)
20 февраля '18 г.
Вадик
Грані лікарі ,уважні , охайні ,кваліфіковані .
28 августа '17 г.
Валентина
СПАСИБО,Вам огромнеейшее!!! Месяц лечили в гос.стомат.поликлиннике ребенку(4 года) ...выпили нурофен бутылку(( ночами не спал,болит...днем не играет болит...а зуб оставили открытый все время....месяц!Нет слов....а это ведь ребенок.... И только благодаря отзывам пациентов обратилась в "Авицену". И теперь и я посоветую только Сергея Николаевича!!!(за 2 приема вылечили ребенку зуб!) Советую всем в "Авицена" детского Стоматолога Руденко Сергей Николаевич!!!
14 июня '17 г.
ирина
Сергей Петрович . Умный, внимательный и достойный доктор. В наше время таких очень мало
14 июня '17 г.
5,1
Хмельницький вул. Зарічанська, 22/1
Стоматологічна клініка «Смайл Дент» спеціалізована у сфері лікування зубів, ясен та ротової порожнини. Лікарі клініки мають високу кваліфікацію, досвід та сучасне обладнання.
  • Зняття зубних відкладень, нальоту за допомогою ультразвуку от 300
Сб: 10:00-15:00
4,8
Хмельницький вул. Пилипчука, 26
Стоматологічна клініка "Авіценна" почала працювати у 1994 році, надає всі види сучасної допомоги у лікуванні зубів та ясен, відновлює привабливу посмішку. Лікарі-стоматологи клініки мають багаторічний досвід, постійно підвищують свій рівень знань. Приймають лікарі: Каюк Ярослав Ярославович, Каюк Тетяна Вікторівна, Остафійчук Олена Анатоліївна
  • Чищення зубів від зубного каменю
Сб: 09:00-18:00
4,6
Хмельницький пр-т Миру, 90/1
Стоматологічна клініка "ВК-Дент" почала роботу у 2002 році, виконує усі види стоматологічної допомоги, проводить діагностику та лікування зубів. Лікарі клініки мають медичну освіту, опанували новітні технології терапії.
  • Чищення зубів від зубного каменю
Сб: 09:00-14:00
6,0
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Кам’янець-Подільському є філією міжнародної мережі клінік. В медичному центрі виконуються діагностика, лікування та профілактика хвороб за напрямками педіатрія, гінекологія, отоларингологія, хірургія, урологія, дерматологія, проктологія, косметологія. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти першої та другої категорії.
  • Зняття зубних відкладень (1 щелепа) 550
  • Зняття нальоту (1зуб) 60