Павлюк Альона Михайлівна

Стоматолог
Лікар Павлюк Альона Михайлівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів, ротової порожнини та суміжних структур. Лікар займається пломбуванням та лікуванням зубів, кореневих каналів, карієсу, пульпіту, флюсу, періодонтиту. Спеціалізується на вибілюванні зубів, чищенні їх від зубного каменю, відновленні коронкової частини зуба, лікуванні катарального стоматиту.
Житомир вул. Хлібна, 25

Женя
Лечила у Павлюк в прошлом месяце зуб, по качеству никаких претензий, внешне не от личить от здорових зубов. Ну короче, Алена Михайловна знает, как збавить пациента от проблемы, чтобы к ней больше не возвращаться.
Александр
Алена Михайловна - опытный, очень приветливый врач))
Максим
Не знаю такої людини, яка б з радістю йшла до стоматолога. Але є лікарі, які роблять все, щоб лікування пацієнта було безболісним, недовгим, максимально ефективним. Доктор Павлюк з таких, мені подобається!

Лікар-стоматолог надає послуги

• консультативний прийом;
  • лікування та пломбування кореневих каналів зуба;
  • видалення зубного каменю;
  • відбілювання зубів;
  • консультування з приводу гігієни ротової порожнини.

Лікар-стоматолог займається лікуванням хвороб

• карієс;