Стоматолог-ортопед в Житомирі

Алекс
Держитесь от него. В результате протезирования попал цемент в гайморову пазуху. Теперь имею хронический гайморит. Лечение только хирургическое. Зуб под вкладкой разрушился. Теперь нужна имплантация. Это после удаления из гайморовой пазухи куска цемента. Мост слетал два раза. После второго раза я узнал про свои проблемы
23 березеня '17 г.
Євген
Більш досвідченого і відповідального стоматолога я не зустрічав. Тому у Владислава Васильовича не перший рік обслуговуюся. Задоволений.
30 серпня '16 г.
Была у него на лечении, результаты отличные
24 червеня '16 г.
Стоматолог-ортопед
Лікар вищої категорії, головний лікар Голуб Владислав Васильович спеціалізується в області стоматології та ортопедії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів. Лікар займається бюгельним протезуванням зубів, знімним та незнімним протезуванням зубів, зубною імплантацією. Спеціалізується на постановці тимчасових коронок, металокерамічних коронок на зуби та керамічних коронок. Лікар проводить попередній огляд, підготовчі роботи.
Житомир вул. Хлібна, 25