Прем'єр-Дент, стоматологія

Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка “Прем’єр-Дент” спеціалізована у галузі лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини. Очолює заклад лікар вищої категорії.

Послуги, які пропоную пацієнтам приватний кабінет:

• профілактичний огляд, консультація терапевта, ортодонта;
  • лікування молочних зубів у дітей;
  • терапія карієсу;
  • незнімні, гнучкі, бюгельні протези;
  • лікування пародонтозу, гінгівіту, стоматиту;
  • вестибулярні та лінгвальні брекет-системи;
  • корегування прикусу;
  • професійна чистка;
  • невідкладна стоматологічна допомога;
  • панорамний рентген;
  • зняття зубного каменю;
  • відбілювання.

Переваги клініки - сучасне обладнання, яскрава атмосфера дитячого кабінету, дисконтна система знижок, провідні технології та матеріали, ввічливий та досвідчений персонал.

• Ціни на послуги

• Виправлення прикусу зубів
  • Брекети
  • Лінгвальні невидимі брекети
  • Встановлення керамічних брекетів
  • Вибілювання зубів методом Air Flow
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Чищення зубів
  • Чищення зубів ультразвуком
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Пломбування молочного зуба

Никита
Советую
Анастасия
09 травня '18р.
Была у них сегодня! Последнее время хожу только к ним! делала чистку, пломбировала зубы, один был даже с удалением нерва! Мне очень понравилось, девочки вежливые и приветливые! Но особенно хочу отметить доктора Пархомчук Андрея Валентиновича! Очень хороший доктор, если стоматолог, то только он! Он мне делал анестезию, я даже не почувствовала, когда он мне делал укол! Все делает аккуратно и качественно! Осталась очень довольна!
Дмитрий
Пломбировали ребенку молочный зубик.Это обошлось нам 1100грн.
Женя
Лечила у Павлюк в прошлом месяце зуб, по качеству никаких претензий, внешне не от личить от здорових зубов. Ну короче, Алена Михайловна знает, как збавить пациента от проблемы, чтобы к ней больше не возвращаться.
Алекс
Держитесь от него. В результате протезирования попал цемент в гайморову пазуху. Теперь имею хронический гайморит. Лечение только хирургическое. Зуб под вкладкой разрушился. Теперь нужна имплантация. Это после удаления из гайморовой пазухи куска цемента. Мост слетал два раза. После второго раза я узнал про свои проблемы
Дмитро
Постійно лікуюся у Наталі Володимирівни, вже більше 2-х років. За всі ці роки вилікувала мені не один зуб, завжди ввічлива, уважна. Дякую за терпіння і якісну роботу!
Ксенія
Перший раз записалася до Пархомчука. Якість роботи і увага до пацієнта у цього стоматолога на висоті. Планую ще звертатися.
Олег
Так вийшло - відколовся шматочок зуба. Лікування зубыв довіряю тільки Тетяні Вікторівні. Вона не підвела і цього разу, все зробила безболісно, акуратно, ніякого дискомфорту.
Александр
Алена Михайловна - опытный, очень приветливый врач))
Артур
Хочу сказати велике спасибі Вікторії Юріївні за мої здорові зуби. Уже не перший рік мене спостерігає цей стоматолог, і я всім задоволений. Приємно отримати допомогу справжнього професіонала!
Євген
Більш досвідченого і відповідального стоматолога я не зустрічав. Тому у Владислава Васильовича не перший рік обслуговуюся. Задоволений.
Максим
Не знаю такої людини, яка б з радістю йшла до стоматолога. Але є лікарі, які роблять все, щоб лікування пацієнта було безболісним, недовгим, максимально ефективним. Доктор Павлюк з таких, мені подобається!
Александра
Запустила зуб, спочатку дірка з'явилася, трохи пізніше додалася біль, що загострювалась при прийомі їжі. Записалась до Анжели Миколаївні. Доктор витратила на мене більше години, зате зуб тепер в порядку. Дякую!
Была у него на лечении, результаты отличные
Владимир
Ношу брекеты для исправления прикуса. Визитом доволен, наблюдаюсь долго.
Обращалась при беременности. Опытный специалист. Рекомендую
Сергей
Наконец-то я доволен услугами стоматолога. Специалист хороший, рекомендую.
02 травня '16р.
Консультации подробные, понятные, рекомендации хорошие. Спасибо
Зверніть увагу на інші клініки:
9,5
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру кваліфіковані лікарі вищої та першої категорії, кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Житомир вул. Любарська, 4
9,5
Медичний центр “Відновлення” спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
Житомир вул. Вітрука, 32
7,4
Вірамед — це сучасний медичний центр, де проводять точну діагностику і лікування захворювань сечостатевої системи, шкірних покривів, слизових оболонок, молочних залоз, ЛОР-органів, прямої кишки.
Житомир вул. Вітрука 6-Б
7,2
Центр відновлення зору - медичний заклад, офтальмологічного напрямку надання допомоги, для дітей та дорослих. Фахівці центру дотримуються світових стандартів діагностики та лікування, мають багаторічний досвід надання високоякісної медичної допомоги та тисячі вдячних клієнтів.