Федченко Володимир Якович

Реабілітолог, Масажист
Лікар спеціалізується на відновленні рухової активності після отриманих травм. Розробляє індивідуальні схеми терапії з використанням сучасних методик. Спеціалізується на ЛФК, проводить комплексні сеанси класичного і відновного масажу.
Полтава вул. Дмитрієва (Володарського), 6 Д

Светлана Андреевна
Обратилась к доктору Федченко, потому что появились сильные боли в области позвоночника. Владимир Яковлевич разработал специальную программу лечения, посоветовал сделать МРТ позвоночника. Уже как месяц прохожу лечение, состояние улучшилось, боль практически прошла. Однозначно буду рекомендовать его всем близким и друзьям!

• 2016 р. — «Базовий медичний коледж" за спеціальністю: лікарська справа, кваліфікація — фельдшер.
  • 2009 р. — Відкритий Міжнародний університет розвитку людини «Україна» за фахом: фізична реабілітація.

• Лікувальний масаж.
  • Тренінг «Інструменти оцінки в нейрореабілітації. Відновлення навичок ходьби у пацієнтів після перенесеннного інсульту».

Реабілітолог, масажист надає послуги

• консультативний прийом;
  • кінезіотерапія;
  • механотерапія;
  • медичний масаж;
  • ребілітації при Хвороби Паркінсона;
  • ребілітації після інсульту;
  • ребілітації при міжхребцевої грижі;
  • ребілітації при розсіяному склерозі;
  • ребілітації після травми голови.