Шумейко Олена Іванівна

Реабілітолог
Лікар спеціалізується на відновленні функцій рухового апарата. Проводить комплексну терапію, визначає оптимальну схему відновлення. Допомагає пацієнтам повернутися до нормального життя. Працює зі сучасними методиками відновлення.
Полтава вул. Дмитрієва (Володарського), 6 Д

Юлія
У Олени Іванівни проходимо реабілітацію, у батька був інсульт. Можу сказати, що вона фахівець на всі 100%. З першого заняття помітні поліпшення. Маю велику надію на позитивний кінцевий результат, тому що знаю, що лікар робить максимум. Величезне спасибі!

• 2011 р. — Полтавський базовий медичний коледж, середня-спеціальна освіта, напрям підготовки «Сестринська справа».
  • 2015 р. — Міжнародний науково-технічний університет ім. А. Ю. Бугая, вищу освіту, спеціальність: фізична реабілітація.

• 2014 р. — курси масажу в ПБМК.
  • 2018 р. — тренінг «Інструменти оцінки в нейрореабілітації. Відновлення навичок ходьби у пацієнтів після перенесеннного інсульту».
  • 2018 р. — перший Подільський симпозіум з фізичної та реабілітаційний медицини.

Реабілітолог надає послуги

• кінезіотерапія;
  • ерготерапія;
  • консультативний прийом;
  • реабілітація після: інсульту, хвороби Паркінсона, розсіяному склерозі, черепно-мозковій травмі, спінальної травми, грижі диска.

Реабілітолог займається лікуванням

• хвороба Паркінсона;