Лобурец Андрій Валерійович

Отоларинголог
Лікар-отоларинголог Лобурец А. В. Надає консультації та лікує захворювання вуха, горла, носа. Проводить процедури продування вуха по Політцеру, промивання носа по Проетцу, туалет вушних та носових порожнин, вливання ліків у гортань.
Полтава вул. Сінна, 37

Спеціаліст яких ще пошукати!!! Як і його батько Валерій Васильович-професіонал своєї справи!!!
Микита
Були проблеми з горлом, ніхно не міг допомогти. Цей лікар встановив причину, зараз проходжу лікування.
Вера
Долго терпела боль в ухе. Зря боялась, лечение быстро помогло. Огромное спасибо!
лара
Врач от Бога
Альона
Лобурець Андрій Валерійович найкращий спеціаліст України!Він провів мені операцію вирівнювання носової перетинки і вазотомію на дуже високому рівні.Дуже гарний спеціаліст,найвищого рівня і чуйний та уважний лікар до своїх пацієнтів.Дуже Вам вдячна,Андрій Валерійович,Ви- найкращий!
Ольга.
Щиро дякую Андрію Валерійовичу за успішно проведену операцію та лікування, за проявлені при цьому високу професійність та найкращі людські якості. Успіхів Вам! З повагою, Ольга.