Заза Зіад Моріс

Ортодонт
Лікар-ортодонт, займається виправленням прикусу і виправленням неправильного положення зубів, використовуючи пластинки, брекети, капи. Лікар має великий досвід, постійно бере участь в різних конференціях, семінарах присвячених проблемам ортодонтії.

Сергій
Чудовий лікар!
Микола
Декілька прийомів ще більш менш, але мене цікавить таке питання: як можна поставити пломбу криво? на передні зуби? І як можна дивитись ТВ під час того, як працюєш з паціентами? Це не повага до людей. Дуже не задоволений роботою лікаря. Читав багато позитивних відгуків і дуже сподівався на те, що обслужать хоча б нормально.
Степан
Відповідальний та уважний, дуже ввічливий та тактовний. Лікування провів швидко, безболісно і що саме найголовніше — якісно.
Мне все понравилось. Рекомендую посетить именно этого врача.
Таня
16 травня '22р.
Лікар Заза просто фахівець з золотими руками , ставила брекети , був неправильний привкус. Усмішка рівнесенька ) завдячуючи найкращому лікарі у світі ) . Тепер у меня чудова усмішка завдячуючи
Вікторія
Результатом дуже задоволена. Рекомендую брекети ставити саме у цього лікаря

• 1999р.: Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького (стоматологічний факультет)
  • 1999-2001: Клінічна ординатура ЛГМУ ім. Данила Галицького, кафедра дитячої стоматології. (Зав. кафедрою-професор Смоляр Ніна Іванівна.)

• З 2001 р. Є членом Європейської асоціації ортодонтів (EOS) та Асоціації ортодонтів Україні (АОУ)