Волошин Тарас Богданович

Стоматолог
Стоматолог спеціалізується на терапевтичній сфері лікування зубів. Застосовує в своїй практиці сучасні методи з прямої та ювелірної реставрації зубів, проводить ендодонтичне лікування каналів зуба. Тарас Богданович бере участь в конференціях, семінарах.

Лілія ‭‭‭
Дякую Тарасу Богдановичу за якісне і професійне лікування, за добрі поради , увагу . Я дуже задоволена вашою роботою. Успіхів вам і вдячних пацієнтів.
Руслана
Без сомнений, Волошин отличный стоматолог с большим практическим опытом . Обратилась к нему по рекомендации – не жалею, все устраивает.
Артем
Действительно хороший доктор. Рекомендую!
Дмитро
Рекомендую , лікуюсь в нього понад 3 роки - задоволений. Лікар практикант , без лишньої філософії , робить якість , говорить по темі.

• 2001 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, стоматологічний факультет.

Курсі

• 2010 р. - VIII Всеукраїнська міжнародна конференція з ендоднтії, м. Київ;
  • 2010 р. - Науково-практична конференція "Пародонтологія вчора, сьогодні, завтра", м. Львів;
  • 2011 р. - Лекційний курс "Інтегрована презентація для залучення пацієнта, продажу та реалізація плану лікування в повсякденній зуболікувальній практиці", м. Київ;
  • 2013 р. - Науково-практична конференція "Курс по застосуванню CAD/CAM та інтегрованих 3D технологій компанії SIRONA в стоматологічній практиці", м. Львів.

• член Асоціації стоматологів України.