Музика Тарас Іванович

Стоматолог-ортодонт
врач першої категорії
Лікар першої категорії, стоматолог-ортодонт, спеціаліст з дитячої стоматології та ортодонтії. В свої практиці використовує сучасні технології вирівнювання прикусу (лінгвальні брекети Incognito, капи Invisalign), займається лікуванням молочних зубів.

Ірина
Дуже хороший лікар,супер підхід до дітей. Дійсно один з найкращих дитячих стоматологів.
Все понравилось. Хороший врач.
Анастасия
Хорошие отзывы слышала о Тарасе Ивановиче, решила сама записаться к нему. Действительно, качество услуг отменное, и цены адекватные.
Найкращий з дитячих стоматологів у Львові,як на мене. Дітям дуже подобається

• 2007 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, стоматологічний факультет.

Курсі

• 2011 р. - Майстер-клас "Ортодонтичне лікування II-го класу", м. Львів;
  • 2011 р. - VIII Науково-практична конференція "Актуальні питання ортодонтії", м. Київ;
  • 2012 р. - Семінар "Цифрова лінгвальна техніка прямої дуги – DLS-техніка", м. Київ;
  • 2012 р. - курс "Лінгвальна ортодонтія", Українська спілка лінгвальної ортодонтії.
  • 2013 р. - II Конгрес Спілки лінгвальних ортодонтів Росії, м. Москва;
  • 2013 р. - Семінар для лікарів ортодонтів "Чужі", м. Львів.

• Президент Асоціації лінгвальних ортодонтів України