Мєдвєдєв Олександр Васильович

Ревматолог
Лікар Мєдвєдєв Олександр Васильович спеціалізується в області ревматології. Надає всю необхідну консультацію з приводу здоров’я тканин та суглобів. Проводить визначення рівню імуноглобулінів та антитіл до двоспіральної ДНК. Бере стернальну пункцію для подальшого дослідження стану хворих суглобів. Практикує метод лабораторного дослідження синовіальної рідини. Призначає медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування, а також спеціальну дієту, що складає повний комплекс терапії більшості захворювань. За необхідністю, залежно від форми хвороби, призначає внутрішньосуглобове введення лікарських засобів.

Дуже хороший лікар.Рекомендую.
Дар‘я
18 августа '22г.
Найкращий ревматолог !!!
07 января '17г.
Я страдаю артритом. Обратилась за консультацией к Александру Васильевичу. Он дал рекомендации по заболеванию. Спасибо

• Закінчив Вінницький медичний інститут ім. Н.І. Пирогова по спеціальності "Лікувальна справа"
  • Пройшов спеціалізацію за фахом «Ревматологія» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України