Кобяков Олександр Володимирович

Хірург-стоматолог, щелепно-лицевий хірур
Лікар Кобяков Олександр Володимирович спеціалізується в галузі ліцевої хірургії. Випускник Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Проводить операції по травматології обличчя і придаткових пазух, ортогнатичному хірургія та імплантологія млн основний напрямок. Науковий експерт і консультант компанії Bio3 implants.

Артур
Пару раз звертався до Кобякова. Мені здається Олександр фанат своєї справи, так педантично і скрупульозно працює з кожним пацієнтом. Мені його робота дуже сподобалася.
Георгий
Лучший стоматолог из всех, у которых я был на приеме.

• 2011 р. ВНМУ. ім. М.І. Пирогова - диплом спеціаліста;
  • 2013 р. ВНМУ ім. М.І. Пирогова - ступінь магістра (з відзнакою);
  • 2013 - 2015 р. Клінічна ординатура на кафедрі щелепно-лицевої хірургії ВНМУ ім. М.І. Пирогова;
  • Під час проходження післядипломної освіти стажувався за кордоном, зокрема в Англії (Cambridge, London), Німечина (Cologne, Munich)

• Діючий член Евпропейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів (EACMFS membership ID is 103401)