Ректороманоскопія у Львові

Ректороманоскопія - високоточний діагностичний метод функціонального відділу клінічної медицини для візуального дослідження, спостереження та лікування захворювань прямої і сигмовидної кишки.

Для проникнення в просвіт досліджуваних органів використовується ректороманоскоп - прилад, обладнаний відеокамерою, системою передавальних і світлових датчиків. Міні-апарат закріплений на гнучкій або жорсткій трубці, схожій на зонд, додатково комплектується корисним пристроєм, що подає певну кількість повітря. Потрапляючи в пряму кишку, повітряні маси роздмухують складчасті елементи кишкової порожнини, допомагаючи досліднику знайти дефекти і патології слизової оболонки.

Користуючись функціями сучасних ректоскопів, до яких належать апарати для проведення ректороманоскопії, лікар-ендоскопіст може фотографувати хід дослідження, вести кіно- та відеозаписи під час маніпуляцій, стежити за процесом лікування на тлі прийому лікарських препаратів.

Завдяки повноті отриманої візуальної інформації гастроентеролог з великою ймовірністю зробить достовірний висновок про природу і локалізацїю захворювання.

Дослідження призначається для виявлення і терапії всіляких захворювань прямої кишки і дистального відділу сигмовидної кишки протягом приблизно до 60 сантиметрів відстані від ануса. Візуалізація картини внутрішніх органів дозволяє на ранній стадії виявити пухлини, тріщини, запальні процеси і усунути їх за допомогою актуального лікування.

Завчасно очищають кишечник за допомогою сольових проносних або іншим способом, який порекомендує лікар на попередній консультації. На прийомі лікаря необхідно розповісти про супутні захворювання, вживання лікарських препаратів, можливу алергію на анестетики, що застосовуються при знеболюванні під час огляду через ректоскоп. Процедура проводиться натщесерце.

Ректороманоскопія 200 грн
Ректороманоскопія 345 грн
Ректосигмоскопія 670 грн
Ректосигмоскопія із біопсією 920 грн
Знайдено 5 клінік

Володимир
Доброго дня.Хочу висловити щиру подяку хірургу Кіхтяк Тарасу Андрійовичу -лікар знаючий свою справу,уважний ,професійний, компетентний Вислухає спокійно не поспішаючи.Багато років хворів на варикозне розширення вен.Після появи трофічних виразок консультацій з лікарями постало питання де робити операцію.Прочитавши в інтернеті відгуки по різних клініках,ми зупинилися на клініці Корона' і не пожалкували.Подзвонивши,нам призначили зустріч.На рецепції нас зустріли приємні дівчата ввічливі,легка спокійна музика.До нас особисто підійшов Тарас Андрійович провів в кабінет ,фахово проконсультував, зробив УЗД порадив що нам краще зробити і які наслідки можуть бути Після операції в палаті запропонували каву мені і дружині.Через годину пішов додому.За три дні а потім через місяць приходив на повторний огляд робили УЗД і все безкоштовно.Також хочу подякувати пані Ірині і всьому персоналу.Рекомендую всім клініку Корона' Із вдячністю Кузьменко Володимир. Хай вам щастить.
Руслана
Несвіт Мальвіна, чудовий лікар і професіонал своєї справи. Рекомендую!!!
Богдан
Висловлюю подяку Кіхтяку Т. А. І Кіхтяк І. В. та всім операційним медсестрам за вдало проведену операцію, бажаю всім здоровя мирного неба та хороших пацієнтів!!! Рекомендую всім клініку Корона!!! З повагою, Богдан
Тетяна
Лікувалась у офтальмолога, дуже хороша та чуйна жінка. А головне фахівець!
Роман
Робили мені операцію радіочастотна абляція варикозних вен в клініці Корона. Результатом задоволений. Щиро дякую лікарю Кіхтяку Тарасу Андрійовичу за професіоназм. Ввічливий, привітний, персонал. Рекомендую!
Олена
Рада, що потрапила в клініку Корона. Усе пройшло чудово і без болю. ДЯКУЮ чудовим лікарям Тарас Кіхтяк і Ірина Кіхтяк за все =)Друзі рекомендую!
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
  • Ректороманоскопія 345
7,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
  • Ректороманоскопія 200
Medicover
5,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".