Сторінка 3. Ендоскопія у Львові

Сб Нед Цілодобово
Назар
Молодці. Так тримати!
ліда
Я була у різних клініках Львова і Києва, а в Центр АСТАР попала випадково. У мене були скарги і знайома порадила туди звернутися (вона там проходила щорічні профілактичні обстеження). Доїзд до медичного центру не зручний, немає дороговказів, тому довелося витратити час щоб відшукати вулицю Зигзаг. Але ці недоліки повністю компенсувалися по*перше кваліфікованими лікарями та ввічлмвими медсестрами, по-друге, якістю наданих послуг. Зручно зо запис проходить по телефону, тому нема черг і економиться час. Мені в моїй проблемі не тільки допомогли, але й порадили, куди звернутися з іншою проблемою.
Оля
Я задоволена обслуговуванням у клініці "Астар" . Немає відчуття,що вас хочуть "розкрутити" призначаючи купу непотрібних аналізів.Усе по суті,і по мінімуму. І ціни не "кусаються" ,абсолютно прийнятні
Ніна М.
Впродовж 6 років мала проблему з невиношуванням вагітності. В центрі АСТАР було виявлено причину. Лікувалася півтора року. Народилися здорові двійнята. Подвійна радість.
Петро
Хороша атмосфера та приємний персонал.
Наталія
Дуже гарна приємна лікарка
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Кольпоскопія 180
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • Кольпоскопія
4,3
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус)
р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
  • Ендоскопія приносових пазух
  • Ендоскопія трахеї та гортані
  • Ендоскопія бронхів
  • Ендоскопія аорти та магістральних артерій
  • Ендоскопія шлунково-кишкового тракту (гастроскопія, колоноскопія)
  • Ендоскопія сечовидільної системи (лоханки, сечоводи, міхур)
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи,...
  • Дуоденальне зондування з використанням мінеральної води типу «Нафтуся» та мікроскопічним обстеженням отриманих порцій жовчі 300
  • Дуоденальне зондування з використанням мінеральної води, мікроскопічним обстеженням отриманих порцій жовчі та визначення рН шлунку 400